Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Bolest a otoky nohou - Oteklé nohy - Diskuze

Bolest a otoky nohou

Bolest a otoky nohou

miasa  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den,
před dvěma dny jsem dostala teplotu a celkově jsem se začala cítit oslabená. Celý den jsem proto ležela a pak už jsem se cítila docela dobře. Za dva dny mě ale začaly hrozně bolet nohy a jako bych ještě nebyla úplně doléčená. Zdá se mi však, že mi nohy natekly, svaly mě táhnou, jako bych je měla namožené z nějaké fyzické zátěže, kterou jsem ale vůbec neměla. Když jdu po schodech, jsem velmi rychle zadýchaná a nohy mě bolí tak moc, že si myslím, že ty schody ani nevyjdu. Jsem také hodně unavená a bolí mě hlava.
Myslíte si, že jsem jenom unavená z běžného nachlazení nebo že by v tom mohl být i nějaký vážnější problém?
MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic  |  Basic member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 13 odpovědí
  • 280 Likes
Dobrý den, zda jsou otoky nohou pouze z únavy nebo je to příznak něčeho vážnějšího je asi dotaz nikoliv na portál plastické chirurgie a nelze to řešit ani dotazem na internetu. Navštivte Vašeho praktického lékaře. dr.Paděra