Bolest rukou po operaci karpálů

Bolest rukou po operaci karpálů

Kroutinek  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,5.8.2014 jsem podstoupil reoperaci karpálního tunelu pravé ruky a 3.11.2014 jsem byl na EMG závěr Stav po reoperaci karpálního tunelu Vpravo trvá výrazný nález. Stav po operaci karpálního tuneku vlevo středně těžký nález.Tak podstoupím reoperaci i levé ruky.Ale obávám se,protože bolesti v pravé ruce přetrvávají,přez den to ujde ale v noci ruce bolí.Co s tím???a na častečný invalidní důchod to není dle posudkového lékaře..
bublinka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
  • 6 Likes
Dobrý den,tak to mě teda nestrašte!!! Jsem na tom asi tak jako vy...po dvou operacích pravé a jedné levé ruky, po operaci (tři měsíce) levé ruky již lehký nález.Pravou ruku mám reoperovanou před měsícem .Bolí a brní obě dvě,je ale fakt ,že je to lepší než před.Doufám ,že si vyřídím aspoň částečný dúchod ,když už nemůžu vykonávat svou práci...Z čeho budeme žít fakt nevím ,když mi ten důchod neuznají.Bez rukou mě nikdo nezaměstná...Zkoušel jste odvolání? A jak to máte v práci? Třeba nemoc z povolání? Děkuji za odpověď Lucie
Kroutinek  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den nestraším,ale skutečnost je taková,ale skusím se odvolat a vyhledám v jiném okrese posudkového lékaře,a co se týče práce tak nevím co bubu dělat,nevzdám se..

Reakce na Kroutinek

bublinka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 3 odpovědí
  • 6 Likes
tak to vám držím palce ,a doufám ,že se vám to podaří vyřešit.Uplně vás chápu.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí