Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Frejkova peřinka nahradit látkovými plenami? - Ultrazvukové vyšetření kyčlí kojenců - Diskuze

Frejkova peřinka nahradit látkovými plenami?

Frejkova peřinka nahradit látkovými plenami?

Lalibela  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
V jednom mesici jsem byla s dcerou na vysetreni kycli,kdy doktor konstatoval,ze na sonu vse v poradku - 1B bilat,nicmene pri pohybu nozickama se mu nezdala pohyblivost leve nohy.Dostaly jsme Frejkovu perinku na 4 tydny.Neslo by tuto perinku,ktera je pro miminko nepohodlna,protoze si pri kopani nemuze uvolnovat prdiky,nahradit latkovymi plenami?
DIPURAMED, estetická a ortopedická ambulance  |  Basic member  |  Čáslav, Kutná Hora, Praha
  • 28 odpovědí
  • 10 Likes
Dobrý den. Pokud na sonu mám nález Ib/Ib a symetrickou hybnost v kyčlích bez omezen,neléčím žádnou pomůckou. Ale zřejmě se vašemu lékaři nelíbila hybnost v kyčli - tedy zřejmě možné zkrácení svalů /adduktorů/ v oblasti kyčelního kloubu, Což je správně. Pokud
změnit jeho léčení, prosím, domluvte se s tímto lékařem a vysvětlete mu situaci. Určitě povolí široké balení z látkových plen. a zřejmě udělá častější klinickou kontrolu hybnosti.
Zdravím, dr Jurka
Lalibela  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Moc dekuji za odpoved. Preji krasny den.

Související recenze a zkušenosti

Eleanora 23.7.2015
Nevím

Paní doktorka je jistě odborník, ale postrádám u ní vysvětlení, kde je problém. Vyšetřovala mojí 3 měsíční dceru a dala ji třmínky aniž bych věděla jakou má vadu kyčlí. Na otázky odpovídala vágně. Tak jsem se nakonec roz... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí