Má operace vbočeného palce cenu?

Kalamajka návštěvník

Má operace vbočeného palce cenu?

Kalamajka  |  Jihočeský kraj
 |  Jihočeský kraj
Můžete mi napsat jaké máte zkušenosti s operací vbočeného palce?Má cenu to podstoupit,když to jen občas bolí a není ta kůstka až tak velká?Děkuji za odpovědi.
Odborníci v okolí
Hela návštěvník
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Hela  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
 |  Praha
Dobrý den nevím zda a jak jste se rozhodla ale ráda bych věděla jak to dopadlo šla jste a ajeé to bylo a nebo jste nešla na tu operaci taky mě to čeká ale mám velké bolesti a na oko to není tak vidět jako u některých lidí .Děkuji Hela .
Hela návštěvník
  • 2 odpovědí
  • 1 Like

Reakce na Hela

Hela  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
 |  Praha
Dobrý den chtěla bych od někoho slyšet zkušenost a taky zda mám či nemám podstoupit operaci Hallux valgus je mi 33.let a mám velké bolesti levé nohy . Není to na oko tak vidět ale bolesti jsou velké veškeré pomůcky jako jsou vložky do bot a různé ultrazvuky a cvičení mám zasebou a je to fůrt stejné ted jsem ve fázi kdy nemohu ani do boty pořádně jedu do zaměstnání a v práci rychle z bot do pohodlných bačkor . Děkuji a budu moc ráda když uslyším nějaké zkušenosti . Operace mě čeká po novém roce ....
Viera návštěvník
  • 1 odpovědí
Viera  |  Nitra
  • 1 odpovědí
 |  Nitra
Dobrý deň. Neviem ako sa mám rozhodnúť. Mám 47 rokov a mala by som ísť na operáciu Hallux valgus. Bojím sa,lebo mám aj iné diagnozy -reumatickú artritídu, osteopéniu,vyskočenú platničku 2mm s tlakom na miechu a teraz toto. Ale bolí ma to budím sa v noci na silnú -trhavú bolesť. Prosím Vás poradťe mi.
Ďakujem Viera
SIMI návštěvník
  • 5 odpovědí
SIMI  |  Liberecký kraj
  • 5 odpovědí
 |  Liberecký kraj
Dobrý den, 15.12.2012 mi operovali vbočený palec a také kladívkový prst vedle palce, mám v noze dva titanové šrouby, docela dost to bolí, jizvy jsou už zahojené, ale bolest cítím pořád, noha je oteklá a jakoby tmavší,od nártu téměř do fialova.
Na operovanou nohu už došlápnu, ale jen na patu, s prsty se ještě hýbat nedá, jen minimálně, noha musí být stále výš, jakmile ji spustím dolu, cítím dost silný tlak a silné píchání od nártu až k palci, občas křeče do lýtka,a píchání jakoby pod nehtem na palci, lékař tvrdil, že to potrvá asi tři měsíce, ale moc tomu nevěřím, zatím to tak nevypadá.
Stále nohu leduji, proti bolesti ale nepomáhá, mám zvýšenou teplotu, na kontrolu mám jít až v polovině ledna, o rehabilitaaci jsem zatím neslyšela ani slovo, takže asi tak se cítím, občas se mi chce říct "kdybych to bývala věděla, tak bych tam byla nechodila" a to mě čeká ještě druhá noha.
Moniek návštěvník
  • 1 odpovědí
Moniek  |  Praha
  • 1 odpovědí
 |  Praha
Dobry den,chtela jsem se zeptat v srpnu mam jit s palci na operaci je mi 25 let a vsichni me od toho odrazuji..Ze bych s tim mela pockat alepson po detech.Jenomze me ty nohy boli a z bot mam klouby tak akorat otlacene. Nevim tedy zda-li operaci podstoupit nebo ne. Take mi rikaji ze se mi to pak uz bude stale objevovat? A ze bolesti budu mit stejne.
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Vbočený palec (Hallux valgus)