Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Má operace vbočeného palce cenu? - Vbočený palec (Hallux valgus) - Diskuze

Má operace vbočeného palce cenu?

Má operace vbočeného palce cenu?

Kalamajka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
Můžete mi napsat jaké máte zkušenosti s operací vbočeného palce?Má cenu to podstoupit,když to jen občas bolí a není ta kůstka až tak velká?Děkuji za odpovědi.
Ortopedické oddělení - Nemocnice Přerov  |  Basic member  |  Přerov
  • 102 odpovědí
  • 1 Like
Nutné individuální pososuzení ortopedem, kterému věříte. Rozeberte ve variantách, co když a co když ne.....
Viera  |  návštěvník  |  Nitra
  • 1 odpovědí
Dobrý deň. Neviem ako sa mám rozhodnúť. Mám 47 rokov a mala by som ísť na operáciu Hallux valgus. Bojím sa,lebo mám aj iné diagnozy -reumatickú artritídu, osteopéniu,vyskočenú platničku 2mm s tlakom na miechu a teraz toto. Ale bolí ma to budím sa v noci na silnú -trhavú bolesť. Prosím Vás poradťe mi.
Ďakujem Viera
Moniek  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobry den,chtela jsem se zeptat v srpnu mam jit s palci na operaci je mi 25 let a vsichni me od toho odrazuji..Ze bych s tim mela pockat alepson po detech.Jenomze me ty nohy boli a z bot mam klouby tak akorat otlacene. Nevim tedy zda-li operaci podstoupit nebo ne. Take mi rikaji ze se mi to pak uz bude stale objevovat? A ze bolesti budu mit stejne.

Související recenze a zkušenosti

Hanča 24.9.2018
Spokojený/á

Nekonečně děkuji "mému" skvělému lékaři Mudr. Vrecionovi za profesionální, odborný a lidský pristup. Klinika se nedá srovnat s jakoukoli nemocnici.

2 Likes   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí