Prvotřídní profesionál  

Martin68710
Martin68710
návštěvník
Po operaci
Zlínský kraj
Poslat soukromou zprávu
Zákrok:
Stomatochirurgie
Jste spokojeni?
Spokojený/á  
Lékař / Klinika:
MUDr. Slíva František MD, DDS
Město:
Zlín
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Pan doktor je prvotřídní profesionál, za 20 minut byl zub venku i přes to, že byl dost komplikovaně rostlý. Měl jsem ukrutný strach z bolesti, ale vrtání zubu u mé zubařky bolelo víc než tento zákrok. Výborná byla i sálová sestra, která mě hodně psychicky podpořila, uklidnilamě a byla velmi milá. Všem moho ROZHODNĚ DOPORUČIT !!! Před panem doktorem smekám a kdybych měl jít trhat další osmičky, tak jedině k němu a tentokrát již bez strachu.


  Díky!  (0)
   Reagovat   
Lucie

Lucie

Moderátor

Dobrý den,
velmi děkuji za takto pozitivní hodnocení! Myslím, že takovouto dobrou zkušenost s trháním zubu Vám může většina lidí závidět. Čeká Vás ještě nějaká osmička na vytrhnutí?


  Díky!  (1)
   Reagovat   
Martin68710
Martin68710
návštěvník
Po operaci
Zlínský kraj
Poslat soukromou zprávu

Reakce na Lucie

mám ještě tři takto "kvalitně" usazené osmičky, ale zatím nebolí a nejsou prořezané. Každopádně pokud by zlobily, vím kam jít :-) Dnes jsem Vás doporučil mé dobré známé, kterou taky čeká ještě do Vánoc trhání osmičky a měla velký strach. V brzké době se objedná na Vaší klinice a byla skutečně ráda za tuto mou výbornou zkušenost. Ještě jednou děkuji za profesionální zkušenost a těším se na viděnou při vytahování stehů.


  Díky!  (1)
   Reagovat