Přidat moji zkušenost

Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.

Máte strach z operace?
Nejste si jisti výběrem lékaře nebo zákroku?
Zapomněli jste se lékaře zeptat na něco při konzultaci?

Pobavte se s lidmi, kteří mají stejné otázky jako vy, nebo již mají vlastní zkušenost a dokážou vám poradit.

Jak?

  • anonymně
  • zdarma
  • stačí vyplnit formulář níže

Až budete mít operaci za sebou, raďte ostatním, sdělte jim své dojmy a zkušenosti. Pomozte ostatním jako jste vy a nejlépe tak případně poděkujete svému lékaři!

Důležité! Formulář, který vyplníte níže bude veřejně publikovaný na internetu. Na vaše otázky, dojmy a očekávaní výsledku Vám budou reagovat ostatní pacienti a případně i lékaři. Prosíme nevkládejte do příběhu své osobní údaje - jako třeba jméno.

Chcete se podělit o své zkušenosti se zákrokem nebo ošetřením, které jste podstoupili u lékařů a specialistů uvedených na našem portále? Zde můžete vložit svoji zkušenost.

Přidat moji zkušenost Pobavte se s lidmi jako jste vy


Fill it:
Fullname:
Napište název zákroku Sem patří zákrok, o kterém uvažujete a který Vás zajímá.
Jak jste daleko? Co řešíte? Rozhodovací fáze Vám umožní se bavit s ostatními návštěvníky, kteří jsou na tom např. stejně jako vy.
Uveďte Vaše skutečné náklady spojené se zákrokem tzn. včetně všech příplatků za hospitalizaci, či nadstandardní služby apod.

Velmi bychom ocenili, kdybyste popsali okolnosti Vašeho zákroku, například proč jste se pro něj rozhodli, jak vše probíhalo, jaké byly Vaše pocity a dojmy a jak jste spokojeni s výsledkem. Zde popište vaši situaci či problém. Jaké jsou vaše pocity? Jakého výsledku chcete dosáhnout? O čem přemýšlíte? Jaké máte obavy?
Několika slovy popište, prosím, svou zkušenost. Stručné, výstižné shrnutí vaší situace v pár slovech
Přiložit fotografie
Přiložte fotky. Fotka řekne víc než tisíc slov. Vaše zkušenost bude zobrazována přednostně.

Vložte prosím vaše fotografie před zákrokem a po něm Přiložte fotky. Fotka řekne víc než tisíc slov. Ostatní návštěvníci řešící podobnou situaci jako vy s Vámi budou více komunikovat.

Uveďte celé jméno ošetřujícího lékaře, případně název kliniky, kde jste zákrok podstoupili. Pokud ho již znáte, uveďte celé jméno ošetřujícího lékaře, případně název kliniky, kde zákrok podstoupíte.Aktuální zkušenosti jsou nejlepší. Kdy se Vám můžeme emailem připomenout a zeptat se, co je nového?
Respektujeme Vaše soukromí. Email slouží pouze k autorizaci a nebude nikde zobrazen, nebudete od nás dostávat nevyžádané zprávy, ani neposkytneme Vaše údaje jiným subjektům.
Chcete se o vašem zákroku dozvědět co nejvíce? Pokud ano, odebírejte všechny příspěvky k tématu. Aktuální zkušenosti ostatních, nové diskuze, poslední články.

Ověřeno lidmi jako vy

“Díky portálu Plastická-chirurgie.info jsem se rozhodla pro zákrok a našla pana primáře Molitora. Jsem nadšená.” fialka


“S výběrem lékaře mi pomohl portál Plasticka-chirurgie.info a s výsledkem jsem velmi spokojená.” Zuzana V.