Zkušenosti s užíváním léků proti depresím  

martin
martin martin
návštěvník
Královéhradecký kraj
Poslat soukromou zprávu

Chci se zeptat na zkusenosti a rady jak od pacientu tak od odborniku na uzivani leku amisulprid mylan 50mg a escitalopram mylan 10mg. mym problemem je uzkost, nespavost, podrazdenost, obtizne prizpusobovani, zapominani, nesoustredenost, deprese. V minulosti jsem bral neurol, rivotril- ty jsem snasel dobre. Mam obavy z jinych leku, proto muj dotaz, dekuji za pripadne doporuceni.


  Díky!  (0)
   Odpovědět   
Odborníci v okolí
Mgr. Helena Třísková

Mgr. Helena Třísková
Mgr. Helena Třísková
Basic member
Chlumec nad Cidlinou
Počet příspěvků: 98  ( 3)

Dobrý den, zkušenosti s léky nemám, ale můžete také zkusit alternativní medicínu, tzn. omezit léky. Depresí, úzkosti a dalších potíží se můžete zbavit jednou provždy např. pomocí metody EFT. Pod vedením terapeuta zjistíte příčinu potíží a odstraníte negativní emoce s tím spojené. Jistě je ve vašem okolí nějaký terapeut EFT nebo pokud to nemáte daleko do Chlumce nad Cidlinou, ráda se Vám budu věnovat. Mgr. Třísková, terapeut energetické psychologie&EFT, specialista na psychické a psychosomatické potíže


  Díky!  (0)
   Reagovat   
Alena123
Alena123 Alena123
návštěvník
Mám po operaci - hodnocení
Praha
Počet příspěvků: 11
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den, amisulprid se častěji používá k léčbě schizofrenie a přidružených potíží ale i k léčbě úzkostí a depresí, příbalové letáky jsou dostupné na internetu, tak si nějaký přečtěte.
Hlavní problém u revotrilu a neurolu je to, jak je snadné si na ně udělat fyzickou i psychickou závislost, proto by je nikdo s úzkostmi neměl brát dlouhodobě.
Revotril patří mezi benzodiazepiny a pokud si na ně někdo vytvoří závislost, čekají ho dlouhé dny beze spánku a životohrožující odvykací stavy. Takže bych z jiných léků než jsou tyto obavy neměla. Ála


  Díky!  (0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Špatné zvládání stresu