Vyčerpanost, únava

Vyčerpání z práce

123
návštěvník
Jihomoravský kraj
Počet příspěvků: 2
Poslat soukromou zprávu

Vyčerpání z práce

Dobrý den,mám dotaz co se týče mého vyčerpání.Mám zaměstnání,ve kterém se vůbec necítím spokojena.Vše co v práci udělám je špatně a práce zde je hektická,kterou zvládám ale s vyčerpáním.Jakmile příjdu do práce začne mě bolet hlava ,zhorší se mě koncentrace vidění -tím pádem mě bolí hlava,kruhy pod očima.Neumím "vypnout" ani doma a za celý týden jsem jak mátoha.Jen doufám,že se nejedná o vážnější nemoc,teprve teď mě čeká dovolená,tak snad se vše zlepší.Děkuji

Odpovědět   

Všechny reakce na toto téma

Mgr. Zbyněk Bohdal
platinum member Premium member
Trhové Sviny
Počet příspěvků: 263

Vážená (usuzuji dle slůvka "spokojena", že jste žena),
k problému, který popisujete lze, dle mého názoru, uvést toto:
nejedná se o nemoc jako takovou, ale s největší pravděpodobností o:
- únavový syndrom či syndrom vyhoření,(dlouhodobě "naakumulovanou" nechuť, obavu, averzi,...).
A toto vše se začíná projevovat nejen ve Vaší psychice, ale i v tělesných problémech.
Odbornější vyjádření by vyžadovalo v podstatě více informací, než které uvádíte.
A ještě jednu poznámku, dovolená "může" pomoci, ale jen krátkodobě a stres před nástupem zpět do práce "může" být o to intenzivnější.
Můj názor: zkuste se nejdříve poradit s odborníkem - psychologem a s jeho pomocí se pokusit situaci zvládnout, nebo radikálnější řešení - ze zaměstnání odejít. Samozřejmě záleží také na Vaší celkové situaci, ale v každém případě "něco s tím dělejte", než se vše ještě výrazněji zhorší.
S přáním zdaru Mgr. Zb. Bohdal

(0)
   Odpovědět   
Barča
návštěvník
Počet příspěvků: 5
Poslat soukromou zprávu

Zkuste guaranu, nebo ginkgo...nebo uplne nejlip, já užívám brainstart, je kombinací obou. Jsou výborné na mentální vyčerpání a soustředěnost.

Odpovědět   
zaba
návštěvník
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Dobry den,jsem na rodicovske dovolene do dubna uz rok a pul chodim na brigadu do kaflandu a to jen o vykendech,ale financni tisen me donutila si najit jeste jednu a to v tydnu takze chodim od uterka do nadele od 8 do 4az 16 a v patek na cely den.Unavena jsem byla i kdyz jsem do prace nachodila ,ale co tet chodim tak nejsu schopna nic delat jen bych spala a hodne me to omezuje v praci jsu nesoustrediva.Piju hodne kavi a mam velkou chut na cokoladu.Nevim jestli muze mit vliv na unavu stitna zlaza nasli me cistu 8 mm a chlamidie plicni.

Odpovědět   
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.

Založte novou diskuzi k tématu Vyčerpanost, únava
Z časopisu Health&Beauty
  • Rychlá regenerace pleti
  • Kam skalpel nemůže
  • Problém s řídkými vlasy
  • Bez pocení a zápachu
  • Pohodlí pro krční páteř