Vyčerpání z práce

Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.
123 123
návštěvník IP: *.24.241.218
Jihomoravský kraj
Počet příspěvků: 2
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den,mám dotaz co se týče mého vyčerpání.Mám zaměstnání,ve kterém se vůbec necítím spokojena.Vše co v práci udělám je špatně a práce zde je hektická,kterou zvládám ale s vyčerpáním.Jakmile příjdu do práce začne mě bolet hlava ,zhorší se mě koncentrace vidění -tím pádem mě bolí hlava,kruhy pod očima.Neumím "vypnout" ani doma a za celý týden jsem jak mátoha.Jen doufám,že se nejedná o vážnější nemoc,teprve teď mě čeká dovolená,tak snad se vše zlepší.Děkuji

(0)
   Odpovědět   
Mgr. Zbyněk Bohdal Mgr. Zbyněk Bohdal
platinum member Premium member IP: *.62.227.26
Trhové Sviny
Počet příspěvků: 277  ( 2)

Vážená (usuzuji dle slůvka "spokojena", že jste žena),
k problému, který popisujete lze, dle mého názoru, uvést toto:
nejedná se o nemoc jako takovou, ale s největší pravděpodobností o:
- únavový syndrom či syndrom vyhoření,(dlouhodobě "naakumulovanou" nechuť, obavu, averzi,...).
A toto vše se začíná projevovat nejen ve Vaší psychice, ale i v tělesných problémech.
Odbornější vyjádření by vyžadovalo v podstatě více informací, než které uvádíte.
A ještě jednu poznámku, dovolená "může" pomoci, ale jen krátkodobě a stres před nástupem zpět do práce "může" být o to intenzivnější.
Můj názor: zkuste se nejdříve poradit s odborníkem - psychologem a s jeho pomocí se pokusit situaci zvládnout, nebo radikálnější řešení - ze zaměstnání odejít. Samozřejmě záleží také na Vaší celkové situaci, ale v každém případě "něco s tím dělejte", než se vše ještě výrazněji zhorší.
S přáním zdaru Mgr. Zb. Bohdal

(0)
   Reagovat   
Barča Barča
návštěvník IP: *.182.179.74
Počet příspěvků: 5
Poslat soukromou zprávu

Zkuste guaranu, nebo ginkgo...nebo uplne nejlip, já užívám brainstart, je kombinací obou. Jsou výborné na mentální vyčerpání a soustředěnost.

(0)
   Reagovat   
zaba zaba
návštěvník IP: *.255.255.255
Počet příspěvků: 1
Poslat soukromou zprávu

Dobry den,jsem na rodicovske dovolene do dubna uz rok a pul chodim na brigadu do kaflandu a to jen o vykendech,ale financni tisen me donutila si najit jeste jednu a to v tydnu takze chodim od uterka do nadele od 8 do 4az 16 a v patek na cely den.Unavena jsem byla i kdyz jsem do prace nachodila ,ale co tet chodim tak nejsu schopna nic delat jen bych spala a hodne me to omezuje v praci jsu nesoustrediva.Piju hodne kavi a mam velkou chut na cokoladu.Nevim jestli muze mit vliv na unavu stitna zlaza nasli me cistu 8 mm a chlamidie plicni.

(0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Vyčerpanost, únava