Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Reakce na baňkování - Baňkování - Diskuze

Reakce na baňkování

Reakce na baňkování

Hela 11  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den. Chodím na banky celkem pravidelně, ted jsem byla před 5 dny a od včerejska mě bolí všechny svaly na zádech i klouby na těle.Měla jsem i zvýšenou teplotu. Může to být reakce na bańkování, nebo na mě leze chřipka, teď v létě? Před tím jsem nic takového neměla.Děkuji za odpověď.
Milka55  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den před týdnem jsem se vrátila z jistého rehabilitačního centra. Šla jsem tam jako cítící se zdravý člověk.A odcházela jsem prolezlá všemi nemocemi. Dozvěděla jsem se, že baňkování nemá žádný léčíci účinek a slouží k určení diagnozy. Masérka mi oznámila, že mám nemocné tyto orgány: kyčle, močový měchýř, ledviny, žlučík, srdce,plíce, uši, oči. Ještě se mi ptala jestli kouřím. Odvětila jsem, že nikoliv. Určená diagnoza mě naprosto šokovala. Je možná takto určovat diagnozu a nevím, jak se to na kůži projevilo. Zajímal by mě názor odborníka.
MDfyzio  |  Basic member  |  Louny
  • 6 odpovědí
Možná podle reakce vašeho těla posoudila a dospěla k názoru, který řekla, ale berte to s rezervou,, baňkováním přesnou diagnózu neurčíte. Byla bych v klidu.
Baňkování prokrvuje, uvolňuje svaly, zbavuje tělo toxinů, stresu, urychluje metabolizmus, můžete ovlivnit akubody, takže účinek určitě má. Ale pokaždé to berte jako doplňkovou metodu, ne jako metodu první volby při projevech jakékoliv nemoci.
MDfyzio  |  Basic member  |  Louny
  • 6 odpovědí
Pravděpodobně viróza:(, 5 dní je dlouhá doba
Forever You Medical Center  |  Basic member  |  Praha
  • 6 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den paní Helo.
Co se týká baňkování, tak já tuto metodu osobně nedoporučuji. Domnívám se, že pokud máte jakýkoliv problém se zatuhlým svalem, poté je na místě opravdu kvalitní jemná uvolňující masáž, ale i ta může spustit a zrychlit průběh virózy. myslím, že nahradit cit v prstech lidské ruky je téměř nemožné, proto napreferuji baňkování.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy, můžete nás kontaktovat přímo na Forever Young Medical Centrum, Galerie Harfa Praha 9-Vysočany, tel. XXXXXXXXXXX

S úctou a pozdravem
masér BOB
Lucie Janalíková DiS.  |  Basic member  |  Fyzioterapie  |  Ostrava
  • 5 odpovědí
Dobrý den.
Pokud chodíte na baňkování pravidelně a byla-li aplikace provedena správně, není důvod k bolestem svalů a už vůbec ne bolestem kloubů.
Jsou různé techniky baňkování. Někteří jedinci mohou mít na druhý den přecitlivělé svaly , jež byly baňkami ošetřeny, ale tato reakce u většiny do 24 hodin odezní a nastává úleva. Po baňkování je vhodné doplnit dostatek tekutin, a tentýž den dodržovat již klidovější režim.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí