Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Bolesti levého ramene po úrazu - Bolest ramene - Diskuze

Bolesti levého ramene po úrazu

Bolesti levého ramene po úrazu

Jakeš  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
Dobrý den,
jsem řidič nákladního auta. Často jezdím s otevření okénkem a stává se mi, že mi nachladne levé rameno. Koncem dubna jsem povoloval silné šroubení a musel jsem zabrat levou rukou, ramenem mi projela ostrá bolest a nemohl jsem rukou vůbec hnout, po překonání bolesti a rozcvičení asi během 2 hodin jsem rukou už hýbal, ale za velkých bolestí, druhý den jsem jel na pohotovost, kde mi lékař po vyšetření ultrazvukem řekl, že nejsou vidět žádné změny. Od té doby mě ruka stále bolí, levý rukáv si navlékám za pomoci druhých nebo ve velkých bolestech. Nejhorší jsou však noční bolesti, od té doby jsem se ještě ani jednou normálně nevyspal. Jsem manuálně pracující, ruku nijak nešetřím, klidové bolesti jsou pro mě nejhorší, ale i pri práci mne ruka bolí. K lékaři se již neodvažuji jít, asi tam nejsou vidět žádné změny. Můžete mi pomoci? Děkuji.
Zdeněk Jakeš
MUDr. Táňa Andreasová  |  Basic member  |  Interní lékařství  |  Praha
  • 346 odpovědí
  • 61 Likes
Dobrý den, doporučuji přece jen navštívit ortopeda, ten vás pořádně vyšetří, doplní rentgen atd. Jinak doporučuji horní končetinu udržovat v teple (nevystavovat chladu) a hlavně šetřit ! Na bolest Ibalgin, ale ne dlouhodobě.
S pozdravem