Bolest a tlak vedle levého prsa, výsledky v pořádku

Bolest a tlak vedle levého prsa, výsledky v pořádku

Janek  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobrý den.
Mám problém už přibližně 10 měsíců s tím, že mě neustále píchá, pálí a tak divně pobolívá většinou pod levým prsem nebo vedle levého prsa vlevo. Občas i takový divný tlak v ruce. Občasné motání hlavy, tyto potíže spíše v klidovém režimu. Sportuji a při sportu spíše nic nepociťuji. Byl jsem snad na všem co se týká vyšetření srdce. Zátě. test, EKG, Holter, Ultrazvuk srdce, CT srdce, CT hlavy rentgen hrudníku atd...
Nemůže to být způsobeno páteří, plotýnkami nebo tak něco? Už jsem z toho vážně na mrtvici protože nikdo na nic nemůže přijít a pořád dokola mě posílají na interní kde mi nikdy nic nenašli. Děkuji předem za radu.
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den, může se jednat o blokádu žeber spojenou s funkční nestabilitou jednotlivých kloubních spojení. Následné svalové "zřetězení" může vyvolávat bolest a svalové křeče, které mají tendenci při sportu povolit. Doporučuji vyhledat fyzioterapeuta a nechat si žebra odblokovat a doladit navazující segmenty. Pokud bude třeba, tak nás můžete kontaktovat případně si objednat termín.
S pozdravem Frána Praha Anděl
XXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí