Bolest stehna

Bolest stehna

Alliixxee  |  návštěvník
Dobry den. Jiz 9 mesicu me trapi bolest na horni strane leveho stehna,cca uprostred,ale mozna spise blize ke koleni. Nejprve se jednalo o intenzivni bolest v klidu,vetsinou vecer,kdyz jsem lehla do postele. Bolest byla vetsi,kdyz jsem lezela na brise,kdyz jsem se otocila na zada,vetsinou polevila a po chvili ustala. Nekdy se bolest nekolik dnu neobjevila,pak se zase na nekolik dnu vratila. Nebyla jsem zatim schopna vypozorovat,co by ji mohlo spoustet. Mam od te doby take problem,ze kdyz mam nohu dele hodne skrcenou,napr. v tureckem sedu,hur se mi potom natahuje,mam jakoby ztuhle koleno. V posledni dobe bolest citim skoro porad,ale neni tak intenzivni. Citim bolest i na dotek a mam na stehni jakoby malou bouli. A obcas v miste citim, jak kdyby mi tam proteklo neco studeneho. Doktorka me po nekolika zadostech poslala na ultrazvuk,ale tam nic videt nebylo. Nez bolesti zacaly,lezela jsem tyden v nemocnici se salmonelozou a brala pak antibiotika Ciprinol. Cetla jsem,ze mohou zpusobit tendinitidu,muze se jednat o ni? A cca mesic predtim jsem byla na horach a upadla,bolelo me koleno,ale uz si nepamatuji,jestli to bylo to leve. Odlyzovala jsem vikend i s bolesti,ale ta pak doma rychle odeznela,tak nevim,jestli by treba i to mohlo mit souvislost. Prosim,poradite mi? Doktorka to moc neresi,ale uz je to dost neprijemne. Dekuji.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí