Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Únava, krční páteř? - Fyzioterapie - Diskuze

Únava, krční páteř?

Únava, krční páteř?

Mat es  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, asi před rokem a půl jsem začal být více unavený než obvykle. Rozhodl jsem se to už dále neignorovat proto ze se to stále horší. Mam pocit ze jde o krcni páteř mimo jiné dělám trvale noční už nějaký ten rok ale cítím že tohle s tím nemá nic společného. Když se probudím zajdu si na WC a když se podívám dolů cítím jako by táhlo od hlavy vzadu když si jdu večer lehnout mám problém s polohou hlavy tak abych vůbec usnul.. pokud neusnu hned a chvilku jen tak ležím musím neustále hledat polohu jak složit hlavu jinak mě začne bolet hlava začnu cítit "asi tlak od srdce" dnes usnu už jen na boku s hlavou položenou na ruce a mam pocit studeného nosu a bolí mě hlava.. momentálně sedím na gauči když tohle píšu a bolí mě střed zad a za krkem. Dost mi to otravuje život mimo to se mi od té doby zhoršilo i vidění to bych ovšem nezminoval ale jeden den vidím lépe a druhy zase hůře.. kdyby šlo jen o mě nechám to být ale dělá mi problém kvůli tomu všemu plnit své partnerské povinnosti a v poslední době máme kvůli tomu také nezchody. To nejdůležitější je ze jsem stale víc a víc vyčerpaný a to se projevuje hlavně i na sociálním životě. Ve 21 letech mi diagnostikovali spina bifida s1 nebo tak nějak a dále prolaps chlopně.. léčil jsem se s vysokým tlakem kvůli vysoké nadvaze ale to je několik let zpatky dnes tlak normální. Mam dojem ze to zacalo po té co jsem minulý rok navštěvoval fitcentrum a po té co jsem přestal se to ještě zhoršilo.prosím vás o radu co bych měl v mém případě dělat. Mockrát děkuji.
Ivosh  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Mám velmi podobné obtíže. Také jsem asi rok navštěvoval intenzivně fitness. Shodil jsem asi 10kg a posílil celé tělo. Po roce mě opustila motivace a s posilováním jsem přestal. Kila jsem nabral zpátky a je možné, že ještě dalších 10 navrch. Také pozoruji občasné problémy se zrakem. Jsou dny kdy vidím na dálku perfektně a jindy mám velký problém zaostřit na vzdálenější předmět. Při jízdě autem v noci mi velmi vadí světla protijedoucích vozidel. Byl jsem na fyzioterapii, ale nijak to nepomohlo. Ikdyž spím třeba 10 hodin, tak se probudím s pocitem únavy, celý den zívám, nemám na nic energii. Mám podezření na krční páteř, takže si v dohledné době naplánuji návštěvu neurologa.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí