Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kryoterapie - účinky - Kryoterapie, Kryosauna - léčba chladem - Diskuze

Kryoterapie - účinky

Kryoterapie - účinky

slunicko  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den,
chtěla bych dát celkovou kryoterapii jako dárek. Má účinky na organismus i 1 návštěva nebo např. 2 vstupy během 1 dne? Z časových důvodů nemůžeme dojíždět pravidelně nebo příliš často.
Děkuji Jílková
Lázně Teplice nad Bečvou a.s. - Polárium Arktika  |  Basic member  |  Teplice
  • 1 odpovědí
Vážená paní Jílková,
dárkový poukaz Vám rádi vystavíme. 1xvstup do polária a 1x zapůjčení oděvu je za 270,-Kč. Doporučujeme však více vstupů , alespoň 3x týdně.Hezký den.
Erika Šostoková
  • 30 odpovědí
  • 5 Likes
Dobrý den,

kryoterapie je příliš široký pojem – je vhodná na různé typy problémů např. kryochirurgie – odstranění virových bradavic, stařeckých skvrn a bradavic, fibromů, kryoterapie jizev nad úrovní kůže – keloidy, hypertrofické jizvy, kryodesquamace opakovaně slupovací procedura na akné, rosaceu či jemné vrásky v obličeji.

Pak jsou i celotělové procedury, ale k těmto se nebudu vyjadřovat neboť to je v kompetenci interního či praktického lékaře.

S pozdravem
Esthesia

Související recenze a zkušenosti

metro 16.10.2016
Spokojený/á

Po plastice kolenního křížového vazu jsem se nemohl dostat zpět do formy. Jelikož jsem prof. sportovec ( basketbal ), bylo to pro mne zcela zásadní. Dllouho jsem zkoušel různé léčebné procedury. Pak jsem se přes známého ... Více 

1 Like   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí