Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Artróza kolena a rázová vlna - Léčba rázovou vlnou - Diskuze

Artróza kolena a rázová vlna

Artróza kolena a rázová vlna

anonym  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den,
je pro artrozu kolena vhodná léčba rázovou vlnou?
Děkuji za odpověď
Táňa Zikmundová
Bc. Václav Kovalovský  |  Basic member  |  České Budějovice
  • 99 odpovědí
  • 1 Like
DObrý den,
záleží jak a na jakém místě se bolest kolene projevuje. Dle toho je rázová vlna vhodná či ne. Rozhodně doporučuji navštívit pracoviště rázové vlny, protože u bolestí kolene jde v mnohém rázovou vlnou bolesti účině řešit.
MUDr. Dalibor Zeman  |  Basic member  |  Chirurgie  |  Říčany
  • 24 odpovědí
Dobrý den,

rázová vlna by měla pomoci, je potřeba vás vyšetřit a stanovit
postup léčby. Je možné kombinovat i s dalšími metodami. Více informací
na www.klouby.com

S pozdravem
MUDr. Dalibor Zeman
Olma R+,s.r.o.  |  Basic member  |  České Budějovice
  • 16 odpovědí
Artróza nepatří mezi základní indikace pro léčbu rázovou vlnou. Může pomoci ovlivnit druhotné změny, a tedy i bolesti - např. bolestivé svalové úpony, vazy... Změny v kloubu neovlivní. Z fyzikální terapie se ukazuje nejlépe působící vysokoindukční magnetické pole.
Alča  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Artróza kolena II, pomůže rázová vlna od bolesti a zlepší pohyblivost?
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
rázová vlna na artrózu kolenního kloubu, podle našich zkušeností, má vliv pouze na krátkodobé odstranění bolesti.
Lépe k léčbě artrózy kolenního kloubu je využít biologickou léčbu krevní plazmou nebo kmenovými buňkami.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
prim. Moster, Revmacentrum
Bc. Václav Kovalovský  |  Basic member  |  České Budějovice
  • 99 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
rázová vlna Vám může bolest odstranit, nejspíš ale jen na určitou dobu. V tomto případě se nejedná o léčbu příčiny, ta rázovou vlnou zahojit nelze.
oldis  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den..

na vnitřní stranš kolena se mi udělal takový menší výrůstek bolestivý.Byl jsem s tím na rentgenu ale tam prý není nic vidět..Jen že mám počínajíci artrózu.Je mi 25 let a mám dvakrát operovaný kolo..nejříve meniskus a potom přetrhané vazy. Tak jsem se byl obědnat na ultrzvuk ale tam jdu až za dva týdny. Mám strach aby to nebylo něco vážnějšího, třeba jako nádorovitýho typu? prosím o radu..
děkuji za odpověď

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Ráj na zemi. Musím říct, že po předchozích špatných zkušenostech se zdravotním personálem z jiných ústavů, včetně lékařů, zde jsem se cítila moc dobře, milý vstřícný personál, včetně lékařky samotné a léčba účinná. Moc d... Více 

Léčba rázovou vlnou - Související videa

Doktor ve Vašem okolí