Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kalcifikace ramenních šlach a rázová vlna - Léčba rázovou vlnou - Diskuze

Kalcifikace ramenních šlach a rázová vlna

Kalcifikace ramenních šlach a rázová vlna

lípa  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den,byla mi zjištěna kalcifikace ramenních šlach-je vhodná léčba rázovou vlnou?
Děkuji Liprt
FYZIOTERAPIE LEVITAS s. r. o.  |  Basic member  |  Praha
  • 1 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
terapie rázovou vlnou se nám z klinických zkušeností projevila jako velmi účinná při léčbě bolestí ramenního kloubu způsobených kalcifikáty v oblasti úponů šlach. Při terapii dochází k optimalizaci napětí v oblasti svalů a šlach ramenního kloubu a tím se výrazně snižuje bolestivost. K úlevě od bolestí často dochází již v průběhu prvních terapií. Všechno potřebné o léčbě rázovou vlnou se dočtete na našich webových stránkách na odkazu: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Kdybyste měl jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
Přeji příjemný den!
Mgr. Kateřina Hošková
XXXXXXXXXXXXXX
Petr  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Nepomůže. Mám kalcifikaci levého ramene a prodělal 5x rázovou vlnu. Bez výsledku, takže mě čeká operace. Jsou to pouze vyhozené peníze.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
léčba rázovou vlnou kalcifikací v oblasti subakromiální burzy je založena na rozmělnění minerálu. Léčba je velice účinná, zejména pokud se použije vysokoenergetická rázová vlna ESWT, která proniká hluboko do oblasti ramenního kloubu. Během rozmělnění může dojít ke zvýšení bolestivosti jako reakce na rozpad minerálu. Až postupně bolestivost opadá po vstřebávání rozmělnění látek.
Více na XXXXXXXXXXXXXXXXX v sekci biologické účinky
prim. Moster, Revmacentrum
MUDr. Tomáš Vilhelm  |  Basic member  |  Neurologie  |  Šumperk
  • 248 odpovědí
  • 76 Likes
Dobrý den, rozhodující jsou vaše potíže a nikoliv obrázky.
Kalcifikace v oblasti úponu šlach ramenních rotátorů jsou pouze výsledkem dlouhodobého procesu spojeného s lokální zánětlivou reakcí a kumulace vápenných solí). Moje osobní zkušenosti s rázovou vlnou pro tyto potíže nejsou nikterak pozitivní.
Stefanie  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, mohu se zeptat, zda při kalcifikaci šlachy v rameni muže důsledkem toho šlacha prasknout? Můj otec je po mozkové příhodě a má pouze jednu ruku funkční a u té ho bolí rameno a má tyto potíže plus zánět v nějakém ramennim váčku ale opichy nezabrali, samozřejmě ruku namaha jelikož má jednu. Ale mám strach, zda muže prasknout v místě té kalcifikace, to by byl totiž konec ..děkuji Ch.

Reakce na Stefanie

Stefanie  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Nezabraly*
Dušan  |  návštěvník  |  Presov
  • 1 odpovědí
Prosím Vás ako ju treba liečiť podľa Vás ?
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den,
Bylo by vhodné se soustředit na příčinu obtíží, aby se obtíže z patologických modelů nestal šla norma. Léčba rázovou vlnou je vhodná, ale zbaví vás pouze následků.
S pozdravem Mgr. Frána
XXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Ráj na zemi. Musím říct, že po předchozích špatných zkušenostech se zdravotním personálem z jiných ústavů, včetně lékařů, zde jsem se cítila moc dobře, milý vstřícný personál, včetně lékařky samotné a léčba účinná. Moc d... Více 

Léčba rázovou vlnou - Související videa

Doktor ve Vašem okolí