Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Patni ostruha - rázová vlna - Léčba rázovou vlnou - Diskuze

Patni ostruha - rázová vlna

Patni ostruha - rázová vlna

Zuvra  |  návštěvník
Dobrý den,poprosila bych o radu,kam se obratit v Praze s léčbou patni ostruhy.. (přistěhovala jsem se nedávno)
Patni ostruhu jsem už v minulosti měla,pomohla mi na několik let injekce,ale tu bolest z ni si pamatuji take několik let..
Proto bych ráda zkusila razovou vlnu,jen nevim,zda potřebuji doporučení obvodniho,případně kolik zákrok stoji...Děkuji za informace..
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
pracoviště si musíte vyhledat v Praze nejlépe s využitím internetu. O možnostech léčby rázovou vlnou a o cenách nejsem informován.
prim. Moster, Revmacentrum
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, pokud byste měla zájem, můžete v této záležitosti vyhledat naše centrum - FYZIOklinika. Nacházíme se na Praze 4, Chodově. Z důvodu omezené možnosti zaslání přímého kontaktu Vám doporučuji vyhledat náš kontakt ve vyhledávači na internetu. Ráda Vám zodpovím jakýkoliv dotaz, popřípadě nabídnu termín návštěvy. Se srdečným pozdravem, Mgr. Hana Řezníčková
MUDr. Zdeněk Kopal  |  Basic member  |  Rehabilitační a fyzikální medicína  |  Frýdlant v Čechách
  • 114 odpovědí
  • 5 Likes
Nevím kolik stojí rázová vlna v Praze, která je cíleně proti bolesti i v oblasti paty a ostruhy. Unás RV máme za 200 Kč. Jedná se o ambul Frýdlant-Liberec tel. XXXXXXXXX Je nutno asi 5x aplikovat pak pauza 3 měs. V Praze nevím kde mají ráz. vlnu. Asi na internetu se dá vybat. S pozdravem kopal

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Ráj na zemi. Musím říct, že po předchozích špatných zkušenostech se zdravotním personálem z jiných ústavů, včetně lékařů, zde jsem se cítila moc dobře, milý vstřícný personál, včetně lékařky samotné a léčba účinná. Moc d... Více 

Léčba rázovou vlnou - Související videa

Doktor ve Vašem okolí