Lymfodrenáž po trombóze?

Lymfodrenáž po trombóze?

Jana  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den,
je možné absolvovat přístrojovou Lymfodrenáž po prodělané trombóze dolní končetiny? Trombózu mám vyléčenou a už neberu žádné léky na ředění krve. Děkuji
anonym  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
před 20-ti lety jsem v těhotenství prodělala trombozu a následně mi byla uděláná cavoplikace.Mám Leidenskou mutaci v heterozygotní formě.Mám náběh na bércové vředy.Užívám warfarin.Doporučujete mi lymfodrenáž nebo existuje nějaký jiný druh léčení?Mám strach aby nedošlo k uvolnění trombu.Děkuji
jana  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den´,mohu podstoupit lymfodrenaz po prodelane hluboke zilni tromboze dolni koncetiny v r.2008?Nyni bez potizi bez uzivani leku.Dekuji za odpoved
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, pokud máte ultrazvukové či jiné vyšetření negativní pro hluboukou žilní trombozu, lymfodrenáž můžete podstoupit. Naopak, pravidelná lymfodrenáž (manuální či přístrojová - přikláněla bych se k této) bude působit preventivně proti vziniku další trombozy aj..
Přeji mnoho zdraví, Mgr. Iva Bílková
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Energy studio Jablonec  |  Basic member  |  Jablonec nad Nisou
  • 6 odpovědí
Dobrý den, jak píšete, jste po proběhlé trombóze zcela bez následků a ani nebyl prokázán sklon k trombózám. Lymfodrenáže byste tedy absolvovat mohla. Obraťte se ale zcela jistě na kvalifikované pracoviště, kde Vám před lymfodrenáží uvolní hlavní mízní uzliny. Přeji příjemné léto. Ježková

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Do Amaryllis jsem zavítala v důsledku nemizící celulitidy na stehnech. Ani zdravá strava, ani cvičení už nezabíralo. Už po pátém zákroku vidím výrazný rozdíl - celulitida ubyla a kůže se začíná pomalu zpevňovat. Slečna, ... Více 

Doktor ve Vašem okolí