Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Lymfodrenáž při menstruaci - Lymfatické masáže, Lymfodrenáž - Diskuze

Lymfodrenáž při menstruaci

Lymfodrenáž při menstruaci

anonym  |  návštěvník
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mohu jít na lymfodrenáž do kalhot, pokud mám menstruaci. Vadí to něčemu? Děkuji Vám za odpověď
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
menstruace není kontraindikací pro přístrojovou lymfodrenáž a nemusíte se tedy ničeho bát a na lymfodrenáž můžete jít.
Přeji krásný den!
Mgr. Kateřina Pešlová
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Alice  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám špatnou zkušenost. Přístrojová lymfodrenáž mi způsobila při menstruaci tříselnou kýlu a musela jsem podstoupit operaci. Hlavně břišní svaly jsou při menstruaci "uvolněné" a někdy tlak nevydrží, i když není nijak velký. Měly by si dát pozor zvláště ty ženy, které mají jizvu po císařském řezu. Každopádně lymfodrenáž ani jinou masáž při menstruaci nedoporučuji, už jen proto, že zvýší krvácení. A. Tomsová
Mgr. Šárka Keroušová  |  Basic member  |  Kladno
  • 34 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, v době menstruace, respektive v období nejsilnějšího krvácení, bych lymfodrenáž dolní poloviny těla, jak manuální, tak přístrojovou, nedoporučovala. Určitě se tím zvýší krvácení, takže bych počkala, až menstruace skončí.S pozdravem Mgr.Šárka Keroušová
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
GERI, spol. s r.o. rehabilitace a rekondice  |  Basic member  |  Praha
  • 169 odpovědí
Dobrý den,
menstruace pro přístrojovou lymfodrenáž není kontraindikací, ale může zapříčinit silnější krvácení.
s pozdravem Mgr. Hana Žáková
Klinika estetické medicíny Petra Clinic  |  Basic member  |  Praha, Karlovy Vary
  • 25 odpovědí
  • 66 Likes
Dobrý den,

přístrojovou lymfodrenáž můžete absolvovat i při menstruaci. Rozhodně není kontraindikací.

S pozdravem a přáním pěkného dne

Bc. Petra Řehořková
Petra Clinic, Klinika estetické medicíny

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Do Amaryllis jsem zavítala v důsledku nemizící celulitidy na stehnech. Ani zdravá strava, ani cvičení už nezabíralo. Už po pátém zákroku vidím výrazný rozdíl - celulitida ubyla a kůže se začíná pomalu zpevňovat. Slečna, ... Více 

Doktor ve Vašem okolí