Magnetoterapie a záněty moč. cest.  

Jana
Jana Jana
návštěvník
Liberecký kraj
Počet příspěvků: 16  ( 6)
Poslat soukromou zprávu

Hezký den přeji. Již několikrát jsem podstoupila serii 10 aplikací magnetem na kyčle. Vždy po nějaké době jsem dostala zánět močových cest. Je to náhoda, nebo to má nějakou souvislost? Ještě bych se ráda zeptala-když jsem šla na magnetickou rezonanci, ptala se mě sama doktorka-neuroložka, jestli netrpím zánětem moč. cest. Proto mě tahle souvislost napadla.

Díky!  (0)
   Odpovědět   
Odborníci v okolí
Petr Capoušek
Petr Capoušek Petr Capoušek
návštěvník
Liberecký kraj
Počet příspěvků: 20  ( 2)
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den.Rozhodně MGT nevyvolá zánět močového měchýře-cystitis acuta. Naopak MGT má mj. protizánětlivé účinky, tlumí bolesti a spasmy související se zánětem močového měchýře, stimuluje hojení, zlepšuje efekt antibiotické léčby, urychluje hojení a lze ji používat i v preventivním režimu.
Při artróze kyčelního kloubu je vhodná denní aplikace nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie. Uplatní se hlavně protibolestivý, protiotokový a protizánětlivý efekt. Těch 10 aplikací co předepíše lékař a hlavně maximum co platí zdravotní pojišťovna je .... mírně řečeno....NEDOSTAČUJÍCÍ. Kýžený efekt nastane po několika týdenních i měsíčních aplikací 2x denně.
Přeji hezký den
Petr Capoušek - medicínský poradce

Díky!  (0)
   Reagovat   
Jana
Jana Jana
návštěvník
Liberecký kraj
Počet příspěvků: 16  ( 6)
Poslat soukromou zprávu
Reakce na Petr Capoušek

Hezký den. Děkuji za informaci. Je možné si koupit tento přístroj, aby se dalo i doma pokračovat v aplikaci magnetoterapie? Případně kde a kolik stojí? Děkuji. CHodím na magety i na páteř.

Díky!  (0)
   Reagovat   
Petr Capoušek
Petr Capoušek Petr Capoušek
návštěvník
Liberecký kraj
Počet příspěvků: 20  ( 2)
Poslat soukromou zprávu
Reakce na Jana

Kontaktujte mě prosím na e-mailu....

Díky!  (0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Magnetoterapie