Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Negativní účinky magnetoterapie - Magnetoterapie - Diskuze

Negativní účinky magnetoterapie

Negativní účinky magnetoterapie

zdenkapet111  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chci se zeptat,zda-li nemá hodinová magnetoterapie negativní účinky na zdraví.Dosud jsem všude četla že limit je 20-25min..Můj terapeut tvrdí ,že 1hod je normální...pokud nezabrala 25minutová terapie na migrény.
Mgr. Šárka Keroušová  |  Basic member  |  Kladno
  • 34 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, magnetoterapie by měla být pouze doplňkovou, tzv. pasivní terapií k manuální fyzioterapii. Doporučovala bych vám najít si fyzioterapeuta, který si vás komplexně vyšetří, zhodnotí stav vašeho pohybového aparátu a bude vám aplikovat manuální terapii-měkké techniky, mobilizace atd. A nakonec vám ukáže vhodná cvičení.
S pozdravem Mgr. Šárka Keroušová
zdenkapet111  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer,děkuji za odpověd .Můj terapeut mě vyšetřil,dělal mi masáže,ted přešel na magnetoterapii,zároven provádí akupresuru a postupně mi přidává cvičení.Mám migrény,které jsou nezvladatelné a pravidelně 2krát do měsíce,proto začal s masážemi,zjistil,že by to mohlo být od krční páteře.Ted přidal magnetoterapii.

Související recenze a zkušenosti

zdeňka 13.5.2013
Spokojený/á

Dobrý den, pan doktor Brom vyléčil mému synovi perthesovu chorobu (zánět kyčelního kloubu) bez operace. Velmi si ho vážím jako lékaře, moc nám pomohl. V léčebně Luže - Košumberk jsem se synem strávila 8 měsíců, ale za ... Více 

Doktor ve Vašem okolí