Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Extrakce osmiček - v Praze - Extrakce zubu (vytržení zubu) - Diskuze

Extrakce osmiček - v Praze

Extrakce osmiček - v Praze

wasnak232  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, nově jsem se přistěhoval do Prahy za účelem užít si život. Bohužel mě můj doktor objednal na extrakci 8 které se bojím jako čert kříže. Nepomáhají tomu ani hrůzostrašné historky kamarádů kteří si tímto prošli.
Četl jsem, že existuje nějaká inhalační anestezie a podobné vymoženosti, kterých by jsem se v kraji odkud pocházím doptával zcela naivně :D
Z toho důvodu by jsem chtěl najít v Praze nějakou kliniku, která mi to udělá bezbolestně a zbaví mě strachu z tohoto zákroku. Jsem student takže čím levnější, tím samozřejmě lepší.
Nevíte tedy někdo o nějaké klinice, která splňuje mé požadavky? Děkuji moc.
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den, na naši klinice nabízíme možnost analgosedace, což je směs analgetika se sedativem, která vyvolává stav, při kterém jsou pocity strachu a stres zcela odstraněny. Mimo to se aplikuje lokální anestesie. Klient při výkonu pospává, nic necítí, je absolutně spokojen a zároveň reaguje na podněty operatéra. Na průběh zubního ošetření si navíc nepamatuje. S analgosedací jsou již mnohaleté klinické zkušenosti. Cena analgosedace je 2000,-, pro přesnou kalkulaci celého výkonu či pro doplňující informace se neváhejte obrátit na naše kontaktní centrum email: XXXXXXXXXX, XXXXXXXXXXX (208).

Hezký den MUDr. Radim Horák
stomatolog a stomatochirurg
Klinika GHC Praha

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Byl jsem u paní doktorky na trhání své jedné osmičky, která byla velmi špatně postavená, respektive špatně nakřivo (směrem ke kořenům ostatních zubů) rostla. Paní doktorka si s tím poradila moc hezky a byla i velmi příje... Více 

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí