Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Fazetka nedrží - Keramické fazety - Diskuze

Fazetka nedrží

Fazetka nedrží

Chuck54  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den. Po poškození keramického můstku na horním řezáku mi moje doktorka
na řezák udělala fazetku. Nevím z čeho, ale po pár dnech mi odpadla. Naštěstí jsem ji zachránil a lepila se znovu. Bohužel zase odpadla. A tak několikrát dokola.Na fazetce lepidlo drží, ale na kovovém základu můstku ne. Vdal jsem to. ale po roce
jsem se rozhodl to řešit. Paní doktorka mi nechala udělat keramickou fazetku, kovový základ zdrsnila a zdálo se,že to bude OK. Vydržela mi měsíc a pak zase upadla. Po opětovném přilepení 4 dny. A zase mám pahýl. Prosím o radu.
Děkuji.
MUDr. Pavel Vlnař  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Plzeň
  • 19 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den, tato forma oprav nefunguje. Keramika fixovaná na kovový podklad nemá spolehlivý ordinační způsob fixace. Existují ordinační sety na opravu a fixaci faset v ordinaci, nicméně originální - laboratorní způsob fixace keramiky ke kovu nemohou nikdy nahradit. Celý problém je technologické zpracování materiálů. S pozdravem.

Související recenze a zkušenosti

VojtechK. 22.12.2020
Spokojený/á

Recenze nepíšu, zde musím. Naprostý frajer, který ví co dělá, má naproste senzační organizaci práci včetně sestry a veškerých nástrojů, dodržuje na minutu časy objednání a vybavení ordinace moderní, vše digitální. Úplně ... Více 

1 Like  
LoMYS 26.11.2020
Spokojený/á

Luxusní jak prostředí kliniky, tak přístup celého týmu. Smekám klobouk před panem doktorem a touto cestou bych mu chtěl vyjádřit velké díky!

Keramické fazety - Související videa

Doktor ve Vašem okolí