Mrtvý černající zub pod fazetou - za co ho vyměnit?

Mrtvý černající zub pod fazetou - za co ho vyměnit?

Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobrý den, pane doktore, ráda bych vyřešila problém se svým předním zubem. Ulomila jsem si ho jako dítě, nyní mám bílou korunku a hodně mi vadí, že je to znát. Nemám žádný jiný problém, než tento. Zub je mrtvý a v dásni prosvítá černý zub, který je pod korunkou. Prostě bych ráda měla krásný úsměv, což nemám. Je možné korunku nějak nahradit a na vedlejší zuby nalepit fasety? Děkuji
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Zub je potřeba vybělit a pak se pokryje korunkou nebo fazetou na tom není nic složitého, důležité je, ale pohrát sis modely a vybrat správný tvar i barvu společně (nepřekvapit Vás hotovou prací), když nás budete kontaktovat, něco vymyslíme XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

VojtechK. 22.12.2020
Spokojený/á

Recenze nepíšu, zde musím. Naprostý frajer, který ví co dělá, má naproste senzační organizaci práci včetně sestry a veškerých nástrojů, dodržuje na minutu časy objednání a vybavení ordinace moderní, vše digitální. Úplně ... Více 

1 Like  
LoMYS 26.11.2020
Spokojený/á

Luxusní jak prostředí kliniky, tak přístup celého týmu. Smekám klobouk před panem doktorem a touto cestou bych mu chtěl vyjádřit velké díky!

Keramické fazety - Související videa

Doktor ve Vašem okolí