Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Šišlání po nasazení můstku horního patra - Keramické korunky a můstky - Diskuze

Šišlání po nasazení můstku horního patra

Šišlání po nasazení můstku horního patra

Luu-cis  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
při úrazu jsem přišla o většinu zubů v horním patře, s mou zubařkou jsme se dohodli že mi udělá můstek horního patra zubů s keramiky. Vše probíhá dobře, teď momentálně čekám na zuby a mám v puse první den provizorní nasazené.
Myslím že jsou zuby posazené v ústech dobře jen mě trápí že trochu chvílema šišlám.
Přejde to během pár dní nebo je něco v nepořádku a mám raději zubařku o tom informovat?
Děkuji za odpověď s pozdravem Lucka
MUDr. Anastasia Polunina  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 12 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, ničeho se nebojte. Provizorní můstky se obvykle dělají o něco kratší, než jaké budou finální náhrady, a to proto, aby na ně protilehlé zuby příliš netlačily, a tedy aby se provizorní náhrada rychle neopotřebovala a také aby pacient necítil zbytečné nepohodlí. To velmi pravděpodobně způsobuje, že skrz mezeru mezi čelistmi šišláte. Až Vám Vaše lékařka náhradu nasadí, bude delší než ta provizorní, žádná mezera by tam tedy vzniknout neměla, a tudíž ani Vy byste dál neměla šišlat. Pokud ovšem šišlání přetrvá, vyzvěte lékařku, ať můstek upraví tak, aby Vám ve všech směrech seděl.
Luu-cis  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den a mohu se ještě zeptat, dá se ten provizorní můstek ještě nějak upravit?
Myslím tím pokud se dá nějak zbrousit nebo tak podobně, mám pocit že mi nesedí při skusu s mými dolními zuby a taky že pod předními zuby zespodu je více té umělé hmoty což si myslím že právě způsobuje to šišlání. Už je mám pátý den a pořád pošišlávám :-( v práci při komunikaci s lidmi je mi to moc nepříjemné, chystám se v pondělí zeptat na to mé zubařka tak jestli mi ta návštěva k ní k něčemu bude.
Děkuji za odpověď

Reakce na Luu-cis

Aleš Němec  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Ano, přesně tak.Je to něco jiného, než na co Vám odpověděla paní doktorka.
Aleš

Reakce na Aleš Němec

Luu-cis  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Zdravím,
tak jsem dnes navštívila svou zubařku a ta mi oznámila že pokud zuby nebolí, tak to že pošišlávám a to že můstek zcela nevyhovuje v puse je normální stav u těchto provizorních můstků takže mi nezbyde nic jiného než to těch 14 dní vydržet než dostanu můstek keramický.

Reakce na Luu-cis

Aleš Němec  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Také zdravím.
Ano, též musím vydržet, ale ještě déle.

Reakce na Aleš Němec

Luu-cis  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Zdravím,
a mohu se zeptat proč vám to bude trvat tak dlouho? Kolik vám je a co se vám stalo?
Já to mám způsobené úrazem.
Možná je to dle města že vám to bude trvat déle.
Aleš Němec  |  návštěvník  |  Praha
  • 4 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, to je sice hezké, ale já budu mít provizorní můstek několik týdnů.Tak asi budu trénovat čtení nahlas.Nikdo by asi nechtěl šišlat tak dlouhou dobu!
S pozdravem
Aleš
Jindra  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,mám nový zuby, chtěla jsem se zeptat muže my doktor upravit horní patro zubů zbrousit Jelikož to mám moc do zadu a je my na zvracení děkuji

Související recenze a zkušenosti

Keramické korunky a můstky - Související videa

Doktor ve Vašem okolí