Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Možnost paradentozy pod zubním můstkem? - Léčba paradentózy (paradentologie) - Diskuze

Možnost paradentozy pod zubním můstkem?

Možnost paradentozy pod zubním můstkem?

iva  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda je možný vznik paradontózy pod můstkem? Mam ho jiz 13 let. Nyní je to cca 14 dni me začal pobolívat zub,myslela jsem si ze se jedna o sedmičku,ale podle mého lékaře je to šestka a pod můstkem..vzhledem k tomu,ze mu nerozumím,není Cech se Vás chci zeptat co znamená chobot? Ze pry se musí vyčistit adt. Bohužel ani sestra nedokázala vysvětlit.. Pan doktor si me objednal na sundani můstku a ten zákrok asi to čištění,ze snad se jedna o jednorázový zákrok.. Ale ja se bojím zničení můstku a opravdu dost bolesti..od určité doby mam problém s panikou z takovych zakroků..Jen bych jeste podotkla,ze spíš cítím občas tlak následně pálení či spíše štípaní atd teda zatim žádné extra velké bolesti. Vzhledem k tomu ze panu doktorovi vůbec neduveruji čekám zda mne vezme někdo jiny. Zatim nevim jak to dopadne. Prosím poradte zda je možný nahly zvrat v mem stavu nebo zub vydrží aspon měsíc nez se dostanu jinam.
Za odpověď mnohokrát dekuji.
Iva
ninahorova  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Tu https://dsmile.cz/co-delat-pokud-je-zubni-kaz-pod-plombou/ jsem narazila na docela podobný článek, tak to asi funguje stejně. Může se hodit))

Související recenze a zkušenosti

Aneta 3.3.2014
Spokojený/á

Pana doktora jsem po prvé navštívila v prosinci 2013. Byla to vstupní prohlídka, kdy mně zrentgenoval všechny zuby a dohodli jsme se na dalším postupu léčby, s ohledem na moji dlouholetou parodontózu. Druhá návštěva byl... Více 

Léčba paradentózy (parodontologie) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí