Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Reklamace zubní protézy - Protézy (celkové, částečné snímatelné náhrady) - Diskuze

Reklamace zubní protézy

Reklamace zubní protézy

akcina  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 Like
Dobrý den, prosím o radu: Má zhotovenou celkovou zubní protézu hrazenou VZP, kterou jsem musela podepsat při převzetí. Bohužel protéza vůbec nesedí a nedá se na ni kousat, protože schází poslední stoličky a sousta ihned klouzají do hltanu. Je povinna zubní laboratoř tuto protézu znovu přestavět? Mohu jim protézu vrátit i když jsem podepsala převzetí? Děkuji za odpověď Rampáčková

Související recenze a zkušenosti

radek7777 24.5.2022
Spokojený/á

Chtěl bych touto cestou poděkovat za vynikající profesionální práci celé ordinace MUDr. Zdenka Kotka včetně sestřiček v Kobylí nedaleko Brna. S takovým vzorovým přístupem celého týmu jsem se ještě nesetkal. Všem můžu za ... Více 

Emelin 19.6.2020
Spokojený/á

Děkuji panu doktoru Kotekovi z Kobylí na Morave , za perfektně odvedenou práci.Pana doktora jsem si našla na základě kladných referencí od spokojených pacientů.Už po první konzultaci jsem věděla,že jsem si zvolila toho n... Více 

Doktor ve Vašem okolí