Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Cena za spravení zubů - Sklokeramické zubní náhrady - Diskuze

Cena za spravení zubů

Cena za spravení zubů

Michaela  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den, pane doktore, prosím o radu, (mám sklokeramickou náhradu na 7 předních horních zubech,a to 1-3 vlevo a vlastní pouze 6,7 vlevo nahoře, 1-4 vpravo - náhrada. Dolní vlastní 1-3 a 8 vlevo, a vpravo vlastní 1-3, 4 na vytržení a 5, 6 zaplombované ale s kazem) asi 4 měsíce po tom, co mi paní doktorka nasadila sklokeramickou zubní náhradu, jsem si trojku vlevo v noci rozkousla, byly to spojené tři zuby dohromady, ty zbylé dvě náhrady mi samozřejmě časem přestaly držet a na noc je musím odložit a když spím, obrušuji ty zbytky zubů, tím jak skřípu zubama, a z trojky a dvojky zbývá už jen cca 4mm, zadní strana je ale asi jen 2mm od dásně, a teď se bojím k paní doktorce, protože mi bude nadávat a řekne mi že 3000 nejsou žádné peníze (bohužel, byla jsem na tom finančně opravdu moc špatně, a věděla jsem, že na novou prostě peníze mít nebudu, nám tehdy zbývalo na jídlo okolo dvou tisíc na měsíc) a možná mi i řekne, že mi to už nespraví a to chápu, ale mám vážně panickou hrůzu ze zubaře a před cca 3 roky jsem se odhodlala a šla jsem a nechala si zuby vytrhat a spravit, ale neměla jsem potom peníze, ani na protézy po těch vytrhaných zubech, kéž bych si tu trojku nerozkousla, chodila bych i na kontroly, ale takhle se nedokážu přinutit se objednat, mám strach, že na tak krátký pahýl zubu, ta zubní náhrada už asi nepůjde nasadit, prosím dokážete mi podle popisu říct jestli se ty obroušené zuby budou muset vytrhnout? a kolik by stálo vytržení tří nebo čtyř zubů v narkóze? a kolik by přibližně stály nejlevnější částečné protézy?, protože ta čelist se mi asi deformuje mám dojem, že některé zuby se posunují, kvůli těm zubům jsem zoufalá, vizáž mi brání v získání lepší práce, jsem samoživitelka mám dvě dcery. Děkuji za Váš čas a odpověď Michaela
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Vytrhnout zuby v narkóze a udělat nejjednodušší náhradu, to je samozřejmě zadarmo , v úhradě zdravotní pojiš'tovny v nemocnici- u Vás nejblíže FN Olomouc.
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, jak již psal pan docent Šmucler, ve vašem případě bude nejideálnější zuby kompletně vytrhnout a zvolit snímatelnou náhradu, kterou platí pojišťovna v plné výši.

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Babulka 2.10.2023
Spokojený/á

První návštěvou v zubní ordinaci MUDr. Filipa Šmuclera, začala série výkonů - zákroků, kterou jsem podstoupila po jeho důkladné konzultaci. Obavy a strach, které byly v mém případě zpočátku na místě, se ukázaly naprosto ... Více 

Doktor ve Vašem okolí