Fobie ze zubařů

Fobie ze zubařů

Sranda  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Dobrý den, mám takovej menší problem.. Mám totální fobii ze zubařů, nemůžu cítit ten smrad natož slyšet vrtačku..:( Je mi 21 let a naposledy jsem byla u zubaře asi ve 14 letech.. Bohužel jsem se dnes vzbudila a mám jednu tvář nateklou jak ořech..Nevím co mám dělat když svého zubaře nemám a chtěla bych se nechat uspat..A taky nebyl by problém že 2 zuby mám do pulky rozdrolené a u dalších 2 mám jen kořínky? Jsem z Pardubického kraje ale klidně kamkoliv dojedu.. Prosím Vás moc o radu a Vaši pomoc.. Děkuji Sandra
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
pokud nejste vedena u žádného dentisty, pak máte v zásadě dvě možnosti, nějakého najít či využít služeb některého z větších zařízení např. jako naše zařízení. Co se týče samotného ošetření, pokud jste péči o chrup zanedbávala, pak mimo řešení akutního stavu bude potřeba řešit i další komplikace s tím spojené. Co se týče uspání, to není zcela standardní, častěji se podává tzv. analgosedace, se kterou většina bázlivých pacientů pro ošetření vystačí.

S pozdravem Dr. Anastasia Polunina

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí