Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Celokovová korunka - je to dobrý nápad? - Zubní implantáty - Diskuze

Celokovová korunka - je to dobrý nápad?

Celokovová korunka - je to dobrý nápad?

Registrovaný uživatel  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
DOBRÝ DEN..Zubař mi doporučil celokovovou korunku na stoličku nahoře ,,,ale četla jsem o této korunce ,že s ní je zub citlivý na vnější vlivy/teplo a chlad ,jídlo/ a že časem koroduje/rezne/,,,,,,,,,,zajímá mne názor někoho jiného /odborníka/ na korunku. Děkuji
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,

rozhodně bych to nedoporučoval. Doporučuji celokeramickou korunku, která bude sice o něco dražší, ale skýtá mnohem více pozitiv.

S pozdravem MUDr. Alex Bilous

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
dobry den,celokovova korunka je chopna fungovat také jako kterakoliv jina, jedna se o stolicku, brouseni zubu urcite setrenejsi nez u celokeramicke, pokud Vam nevadi esteticka stranka je to urcite nejlevnejsi a plne funkcni způsob jak osetrit zub korunkou. Pokud je pouzit kvalitnikov korodovat nebude a vydrzi pokud budete dobře cisiti dele nez jakokoli jina + nepraska jako celokeramika. Nevýhodou je vetsi trvdost a vetsi opotrebeni zubu s kterými tato korunka kouse v dolni celisti. Citlivost na studene a teple se nebojte je to nesmysl. Citlive by to mohlo byt maximalne z duvodu poskozeni nervu v zubu ale ne v dusledku prenosu teplosty přes tuto korunku. s pozdravem, Stepan Gala

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí