Cena kompletní rekonstrukce

Cena kompletní rekonstrukce

Anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 Like
Jaká je cena celkové rekonstrukce chrupu pomocí implantátů?
MUDr. Zdenek Kotek  |  Premium member  |  Stomatochirurgie  |  Kobylí na Moravě, Břeclav, Hodonín
  • 33 odpovědí
  • 3 Likes
Cenu celkové rekonstrukce chrupu pomocí implantátů si určuje každé pracoviště individuálně podle svých kriterií. Kvalita nemusí být vždy drahá. Nemusí platit – čím dražší, tím lepší. Záleží na zručnosti a zkušenosti lékaře a šikovnosti zubního technika. Cena za rekonstrukci celé jedné čelisti fixním můstkem se na trhu pohybuje od 130 tisíc Kč až do 550 tisíc Kč.
MUDr. Dalibor Badal  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Brno
  • 34 odpovědí
  • 1 Like
Cena záleží od počtu zavedených implantátu v každé čelisti a podle toho, jestli se bude zhotovovat náhrada se zuby keramickými (jako u keramických můstků) nebo plastovými (podobně jako u snímatelných náhrad). Takové rozsáhlé rekonstrukce, kdy je požadováno, aby zuby byly tzv. napevno, se potom pohybují od 200.000,- Kč.
geri  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
zdravím Vás nemám žadné zuby a chci se zeptat je nějaká možnost mit zuby na pevno mimo implantátů děkuji
Asklepion - Institut klinické a estetické medicíny - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Karlovy Vary, České Budějovice, Mariánské Lázně
  • 22 odpovědí
  • 16 Likes
Hezký den,
pokud si přejete mít zuby na pevno,lze Vaše sitauce vyřešit pouze implantáty. Pokud nejste spokojen(á) se svojí celkovou snímatelnou náhradou, existují různé varianty pro zlepšení retence náhrady a jsou finančně dostupnější. V připadě zájmu neváhejte kontaktovat naše stomatologické oddělení na tel. čísle XXXXXXXXXXX. Slečny recepční Vás objednají na konzultaci, kde Vám již konkrétně zodpovíme možnosti ošetření vč. finančního plánu.

S pozdravem,
Dr.Péková, stomatolog
Asklepion-klinika a institut estetické medicíny

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí