Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Čepelkové implantáty.... - Zubní implantáty - Diskuze

Čepelkové implantáty....

Čepelkové implantáty....

Martin  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 Like
Dobrý den, přišel jsem o dva zuby jeden nahoře levá strana pátej zub a druhej dole levá strana šestek zub. Koukal jsem na cenové rozdíly a Čepelková metoda mi přišla nejlevnější. Chtěl bych se zeptat komplet za oba zuby kolik bych zaplatil z čepelkovou metodou a jestli to doporučujete? Ptám se protože bych chtěl s tím něco dělat ale zase mám rád peníze. Děkuji za odpověď. Hřebíček
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
O ceně to není. Jedná se o metodu do speciálních podmínek- úzká kost a hlavně dolní čelist. Ve srovnatelných podmínkách je statisticky méně trvantlivá, než šroubové implantáty. Výrobně stojí šroubový implantátz jako čepelkový- jistě najdete také podobně nízkou cenu i pro šroubované.
MUDr. Pavel Vlnař  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Plzeň
  • 19 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den, čepelkový implantát je indikován pouze do oblastí s minimální nabídkou kosti čelisti a to zejména v čelisti dolní. Pokud je mezera na jeden zub k náhradě je indikován, v případě že to jde, implantát klasický - válcový. S pozdravem.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí