Hybridní protéza - devět měsíců bez zubů?

Hybridní protéza - devět měsíců bez zubů?

Marie  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Z důvodu chybějících zubů mi byly do horní čelisti dány 2 implantáty v červenci 2015. Dále mi byly na mé 4 kořeny zubů po ošetření dány čepy pro hybridní protézu, kterou budu mít nasazenou na kořenech zubů a implantátech. Protézku mám nyní na zkoušku a dohotovení bude ještě nějakou dobu trvat, než dojde k definitivní podobě. Čili jsem chodila 9 měsíců bez zubů, bez náhradní protézky. Je tato dobastandartvní pro takovýto výkon bez zdravotních komplikací a o ceně se raději nezmiňuji. Děkuji za odpověď
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Tak my vždy zhotovujeme dočasnou náhradu, aby lidé nechodili bez zubů, ale neznám cenu, kterou jste platila. Určitě nespojovat v náhradě zuby a implantáty. U nás ale stojí implantát 9-12000 Kč, třeba jste platila mnohem méně, pak to nelze srovnávat...
Marie  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji za odpověď. Pro přípravu hybridní protézy jsem zálohově zaplatila 24 tis. Kč za 2 implantáty. Zároveň mi byly dány 4 čepy do kořenů zubů. Hybridní protéza se ještě "ladí" a nacvakávám pouze na kořeny zubů /implantáty se zapojí až podle toho jak to bude sedět. Kompletní cena zatím 80 tis. Kč /vč. implantátů/. Děkuji a přeji hezký den MČ

Reakce na Marie

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Za takové peníze děláme můstek "zuby napevno" na celou čelist na 6-8 implantátů- tolik pro vaši orientaci...Hybrodní náhradu na 4 implantáty se třmenem za 50-60000 Kč podle typu...

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí