Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Implantáty nebo miniimplantáty - Zubní implantáty - Diskuze

Implantáty nebo miniimplantáty

Implantáty nebo miniimplantáty

Pavka  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
rád bych podstoupil řešení mého problému se zuby pomocí miniimplantátů resp. implantátů. Záleží mi na poměru cena/výkon. V horní čelisti mám 5 zubů s můstkem, který je však již uvolněn. V dolní čelisti mám 4 zuby napadené paradentózou. Jaká by byla celková minimální cena včetně případných dodatečných nákladů pro funkční řešení mého problému až do smrti. Je mi 63 let.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Hezký den,
s trochou ironie řečeno záleží na tom, jak dlouho chcete a budete žít... No a také, zda chcete zuby "napevno" nebo snímatelné. Implantáty a miniimplantáty stojí stejně, záleží na šíři kosti. Cena je cca XXXXXXXXXXXX Kč podle typu ošetření.
Pavla2  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den,chci se zeptat,co je na těch implantátech tak drahé?No možná spíše je drahý ten zákrok.Mám dojem,že si to může dovolit jen málo kdo.Jak to mají řešit ostatní ,co mají naše průměrné platy do 15.000Kč čistého a k tomu půjčku,nebo nájem?atd.Jaké jsou další levnější možnosti,když vám chybí všechny dolejší stoličky na jedné straně?To asi budeme bezzubí?

Reakce na Pavla2

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
My máme spoustu pacientů, prakticky nestíháe a nikdo kolem, tedy lidé na to peníze mají. pokud máte ale 15000 Kč čistého, pak je to problém, ale jsou levnější možnosti a navíc náhrady zcela placené zdravotní pojišťovnou.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí