Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Kolik stojí zubní implantáty? - Zubní implantáty - Diskuze

Kolik stojí zubní implantáty?

Kolik stojí zubní implantáty?

Kacik  |  návštěvník  |  Jižní Holandsko
  • 3 odpovědí
  • 5 Likes
Dobry den ,mam ve vrchni casti v roce 2015 vytrzenou /vlevo nahore 2-4-6 a vpravo nahore 5..zvazuji implantat ,muj dotaz je kolik by me stala celkova cena/pro samoplatce a dale kolik je potreba navstev,a jestli je moznost implantatu napriklad zaplatit na 2-3 krat ,tim myslim, kdyz cena bude orientacne 90000 napr 3 navstevy uhradit vzdy 30 000 ...dekuji s pozdravem Katerina Kupcova
MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
Dobry den,nevim jak je to v jinych ordinacich, ale u nas se vzdy hradi to, co lekar udela, vzhledme k tomu, ze casovy harmonogram u implantatu je 4 mesice az 1,5 roku dle situace a rtg. Drive nez zname vysledky CBCT a klinickeho vystereni, nejsem schopen stanovit presny casovy harmonogram, je cena urcite rozlozena do tohoto cca 6-18 mesicu, tudiz neplatite vse najednou. Zhruba polovinu stoji chirurgicka faze a zavedeni implantatu, pak mate 3-12 mesicu pauzu apak se hradi zbytek. S pozdravem, Stepan Gala

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí