Kontraindikace implantátů

Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.
Anonym Anonym
návštěvník IP: *.178.0.95
Praha
Počet příspěvků: 18
Poslat soukromou zprávu

Jaké jsou kontraindikace použití zubních implantátů?

(0)
   Odpovědět   
MUDr.  Zdenek Kotek MUDr. Zdenek Kotek
platinum member Premium member IP: *.178.0.95
Stomatochirurgie | více Stomatologie
Kobylí na Moravě, Břeclav, Hodonín
Počet příspěvků: 31

Jedinou známou kontraindikací použití zubních implantátů je alergie na titan.

(0)
   Reagovat   
MUDr. Dalibor Badal MUDr. Dalibor Badal
platinum member Basic member IP: *.240.42.228
Stomatologie
Brno
Počet příspěvků: 52

Nedostatek kosti pro zavedení a potom celkové zdravotní, které mohou být absolutní nebo relativní (např. cukrovka, kouření apod.)

(0)
   Reagovat   
ATA 456 ATA 456
návštěvník IP: *.67.229.152
Karlovarský kraj
Počet příspěvků: 2
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den - ještě sice cukrovku nemám, ale máme ji v rodině a zřejmě ji dostanu.( spíše mám před cukrovkové stadium) CO to znamená pro zubní implantáty pro horní čelist - ( mám můstek a paradentozní zuby věk 57)

Děkuji

Herotová

(0)
   Reagovat   
ATA 456 ATA 456
návštěvník IP: *.67.229.152
Karlovarský kraj
Počet příspěvků: 2
Poslat soukromou zprávu
Reakce na ATA 456

Dobrý den - jaké riziko představuje cukrovka pro zubní implantáty ? Mám 57 let, cukrovku v rodině, paradentozní zuby a asi mne v brzké době čeká zubní protéza na horní čelisti. Uvažujimo implantátech

děkuji

(0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Zubní implantáty

Komerční sdělení: Čeká vás stomatologický zákrok, případně zavedení zubního implantátu? Chcete se po výkonu brzy zbavit bolesti, nepříjemného otoku a urychlit hojení?