Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Předpokládaná cena za čtyři zubní implantáty samoplátce - Zubní implantáty - Diskuze

Předpokládaná cena za čtyři zubní implantáty samoplátce

Předpokládaná cena za čtyři zubní implantáty samoplátce

Kacik  |  návštěvník  |  Jižní Holandsko
  • 3 odpovědí
  • 5 Likes
Dobry den..zvazuji implantaty vrchni cast leva 2-4-6 prava chybi 5 vse vytrzeno v roce 2015 ..jakou mohu predpokladat cenu pro samoplatce ..a s kolika navstevami mam pocitat dekuji
MDDr., Mgr. Martin Janega  |  Premium member  |  Stomatologie  |  České Budějovice, Prachatice
  • 12 odpovědí
  • 9 Likes
Cena za jeden implantat I s korunkou je u nas v nemecke variante cca 23 000kc.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Ceny za voperování zubního implantátu jsou kolem 10000 Kč. Nelze vyloučit, že se bude muset využít někde materiál na dostavbu kosti, to bez rentgenu netrefím. Možná budete u 6 potřebovat sinus-lift- u nás by to bylo někde cca 40-47000 Kč podle situace s kostí.
Kacik  |  návštěvník  |  Jižní Holandsko
  • 3 odpovědí
  • 5 Likes
Za 4 implantaty? Ci za jeden?
Kacik  |  návštěvník  |  Jižní Holandsko
  • 3 odpovědí
  • 5 Likes
Vase cena je za jeden implantat? Ziji trvale v nl..na vasi kliniku jsem dostala vcra doporuceni od 2 maminek , ktere prave si nechavaji delat implantaty na Vasi klinice .takze zvazuji vse Zhotovit u vas

Reakce na Kacik

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
40-47000 je pochopitelně cena za 4 implantáty a vše s tím spojené. Nejsou v tom korunky na imlantáty- tam záleží na typu a počtu.Jedna korunka s tzv abutmantem je cca 9-10000 Kč, bez abutmantu méně. Platí se vždy podle hotové práce, tedy po častech. Kontakt na mně je XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
Dobry den,ceny jsou od 10-70 tis. za 1 implantat, dle pracoviste a dle znacky implantatu. Delka osetreni je cca 3mesice az 1,5roku, dle toho jesteli bude nutne dosypat v horni celist kost a kolik. POkud pujdete jen dle ceny muze Vas to v konecne fazi stat mnohem vic na opravach anebo celkovem predelani. Levne znacky vetsinou po urcite dobe prestanou vyrabet nahradni dily a nebo zmeni patent ukotveni a nasledne nelze opravit a je nutne vse predelat. Doporucji duveruj ale proveruj, minimalne 2-3 konzultace vcetne rtg a vse s nechat dukladne vysvetlit lekarem, at pak nejste zklamany. Stepan Gala
MUDr. Pavel Vlnař  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Plzeň
  • 19 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
pro samoplátce je třeba přičítat také výkony, které jsou pro pojištěného pacienta hrazeny ZP, tedy část ceny za protetickou práci, anestezii, vyšetření, RTG atp...
Cena se odvíjí od počtu implantátů, složitosti zákroku, nutnosti připojených výkonů, rozsahu protetické práce a materiálu, z které je zhotovena. Nejlepší variantou je vždy sjednání termínu k podrobnému vyšetření před implantací, kde je také vytvořen cenový plán. Technicky sčítat položky ceníku může být zavádějící. S pozdravem.
Pol  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, chtěl bych implantát na spodní pravou dvojku. Ovšem zu už tam není 23 let a mám prý zeslabenou kost jaká by byla tedy cena?

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí