Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zubní implantát značky WAY - Zubní implantáty - Diskuze

Zubní implantát značky WAY

Zubní implantát značky WAY

VIXIN  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
dobrý den, zajímá mě Váš názor na implantát zn. WAY, popř. jakou značku s dobrou kvalitou kromě Straumannu byste mi doporučili. doplňuji 6tku L dole.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Hlavní jsou ruce chirurga, který Vás bude léčit. My používáme systém DENTIS, myslím si, že je špičkový a přitom poměrně cenově dostupný- viz:XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
MUDr. Miloslav Kubíček  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, nemohu posoudit systém WAY, jelikož pracujeme pouze s implantáty STRAUMANN a DENTIS. U korejského DENTISU je výborný poměr cena-kvalita. Za implantát s korunkou zaplatíte na naší klinice ERPET MEDICAL s.r.o. 26 000Kč. S pozdravem MUDr. M.Kubíček
MUDr. Aleš Váňa  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 4 Likes
Pracujeme pouze se švýcarským systémem Straumann. Nemám zkušenosti s systémem WAY. Cena za Straumann komplet včetně keramické korunky je 35.000,-Kč.
MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
Dobry den, implantaty znacky WAY neznam, obecne vsak vzato levna varienty - kojejske kopie znackovych implantatu nedoporuciuji, navic i ty levne varianty jsou vetsinou v ordinacich predrazene v porovnani s lety proverenych implantacnich systemu jako je Straumann, Nobel, adalsi. Ja pracuji se svedskym systemem Nobel, ktery je cenova na urivni Straumanu, zde nemuzete slapnout vedle a mate jistotu, ze i polletech budou nahardni dily pokud to bude potreba, coz se o jinych rychlakvaskach rici neda
VIXIN  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
děkuji za Vaše odpovědi a Váš čas, hodně mi to pomohlo, hezký den všem

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí