Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Cena zubních miniimplantátů místo částečné náhrady - Zubní miniimplantáty - Diskuze

Cena zubních miniimplantátů místo částečné náhrady

Cena zubních miniimplantátů místo částečné náhrady

monika  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
dobrý den,je mi 40 let. Nedávno mi vytrhali zuby od čtyřek nahoru a zůstalo mi předních 6 zubů na horní čelisti. Minulý týden mi dali částečnou zubní náhradu. Ale nezvládám u náhrady patro a háčky. Prosím o radu,zda se to dá nějak vyřešit. Slyšela jsem o miniinplantátech,aby náhrada držela bez patra a háčků. A o jakou cenu by se celkem jednalo? Děkuji
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,

na čelist jde samozřejmě udělat fixní náhrada kotvená na implantáty. Většinou se volí 4-5-6 implantátů na čelist. Osobně používám implantátů 6, aby nebyly ostatní tolik namáhány. Cena jednoho implantátu je 13 000 Kč, tzn. 78 000 Kč za implantáty. Cena fixní náhrady na implantáty je 75 000 Kč. Celkem tedy takovéto ošetření jedné čelisti přijde na 153000 Kč.

S pozdravem MUDr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
AlBernat  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
153 000kč za miniimplantáty!!! /včetně/? O jednu stranu před lékař uvádí,že cena jednoho miniimplantátu se pohybuje od 4000-6000kč.A.B.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí