Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest zubu týden po plombování - Zubní výplně - Diskuze

Bolest zubu týden po plombování

Bolest zubu týden po plombování

djerbi  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
Před týdnem jsem byl u zubaře, měl jsem kaz na spodní šestce u dásní, vyvrtal ho a zaplnil bílou plombou, také použil intraligamentarni anestézii.
Zub mě i po týdnu pořad bolí pouze při skusu + trochu se mi u toho zubu a i u vedlejší sedmičky propadla dáseň kde jsem celou dobu měl modřinu, žádný zánět tam necítím. Zub byl vyrtanej pouze ze strany. Je normální že po týdnu bolí při skusu? Děkuji za odpověď
MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
dobry den,ano bohuzel toto je jedna z negativ intraligamentarni anestezie ktera muze po jeji aplikaci nastat, jeste horsi je nekroza dasne v miste v pichu, ktera dle toho co pisete nenastala. Jedine co Vam zbyva je pockat nez to odezni, nez poskozena ligamenta zahoji, muze to trvat i nekolik tydnu i mesicu. Preji co nejrychlejsi regeneraci. S pozdravem,Stepan Gala
djerbi  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Děkuji za odpověď a za přání.
To se mi ulevilo :), tak jsem zvýšil příjem vitamínu C, zinku a omega 3 pro rychlejší hojení. Jestě že mám druhou stranu pro žvýkání tvrdých kusu.
Přeji hezký weekend.

Reakce na djerbi

djerbi  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Teď mi nějak došlo že ligament by možná měl být vaz,
Tak možná bych si spíš měl vzít nějaké kloubní preparáty.
Nevím, pro jistotu si i pořídím ten klokan pro klouby, vazy a šlachy, budu to brát dokud to nepřestane bolet. Myslím že tím nic ne zkazím.

Související recenze a zkušenosti

Zubní výplně (záchovná stomatologie) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí