Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Tinnitus a zuby - bolest a pískání v uchu - Zubní výplně - Diskuze

Tinnitus a zuby - bolest a pískání v uchu

Tinnitus a zuby - bolest a pískání v uchu

Roman  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 Like
Dobrý den, občasný tinnitus se mi objevil v srpnu 2015. Byl občasný a nepříliš výrazný. Od ledna tohoto roku jsem měl pocit teploty v levé tváři. Sedmička vlevo dole má před více než 10 lety zaplněné kanálky, ale ne až do špiček. Levou tvář mám lehce oteklou, pod zubem pociťuji tlak, pod ním v sanici je bulka citlivá na omak a pod ní pocit stékání zánětu pod kůží na krku směrem ke štítné žláze. Od února vše doprovází neobvyklá únava. Provedeno několik vyšetření vč.cca 50 položek na infekčním odd., řečeno širokospektr.ATB KLACID bez výraznějšího efektu. Je možné, že toxiny případného zánětu pod zubem mohou způsobit/ovlivnit tinnitus? Pískání v levém uchu je již stálé a jeho hlasitost vzrostla na cca dvojnásobek. Připojuji obrázek, náhodně nalezený kdesi na internetu. Na jeho stránku jsem se bohužel nedostal (je nedostupná). Děkuji za případné vyjádření.
KjanickA  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, také mě od návštěvy zubní lékařky piska v levém uchu, měsíc nepřetržitě. Napravo ošetření zubních kanálků, nalevo mám ulomeny zub, který je citlivý. Napadlo mě, jestli to nemůže byt i z anestézie.

Související recenze a zkušenosti

Zubní výplně (záchovná stomatologie) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí