Nový chrup-cena a narkóza

Tato webová stránka sbírá za účelem zefektivnění poskytovaných služeb provozní data tzv. cookie soubory. Pokud se sběrem cookie souborů nesouhlasíte, změňte nastavení. Více informací viz zásady ochrany soukromí.
Dana

Dana
Dana

dobrý den,mám fobii ze zubaře.Zuby v žalostném stavu,některé už mi byly vytrženy,nosila jsem protézu,která zbylé zuby zdeformovala.Poslední extrakce byla bez umrtvení-injekce nezabrala.Potřebuji pomoct,ráda bych splnila manželovo přání a chtěla bych se opět usmívat.Zajímá mě ošetření ve spánku a cena,popřípadě i kontakt na skutečně dobrého ,citlivého odborníka.Děkuji za odpověd.

(0)
   Odpovědět   
Klinika plastické chirurgie PEM

silver member Basic member IP: *.103.44.225
Praha
Počet příspěvků: 759

Dobrý den, paní Dano, mohu doporučit MUDr. Radima Horáka. Kontakt na jeho sestřičku je XXXXXXXXXXX. Zkuste jim popsat svůj problém, určitě se vynasnaží pomoci. Hezký den, G. Němcová, Lékařské centrum PEM

(0)
   Reagovat   
Klinika GHC Praha Klinika GHC Praha
platinum member Premium member IP: *.255.255.255
Praha
Počet příspěvků: 1680  ( 1)

Dobry den, radi se Vaseho problemu ujmeme. Osetreni v "uspani" tzv analgosedaci provadime. Citlivym a bezbolestnym pristupem se dosahne urcite perfektniho vysledku. Pro vice informaci mne kontaktujte na tel. 222 211 206/8. Preji pekny den. MUDr. Martin Miksovsky, GHC Praha

(0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Zuby hezčí než vlastní aneb začněte se zase smát

Komerční sdělení: Čeká vás stomatologický zákrok, případně zavedení zubního implantátu? Chcete se po výkonu brzy zbavit bolesti, nepříjemného otoku a urychlit hojení?