Rovnátka na pevno

Rommy4 návštěvník
  • 5 odpovědí

Rovnátka na pevno

Rommy4  |  Kraj Vysočina
  • 5 odpovědí
 |  Kraj Vysočina
Dobrý den,

mám rovnátka na pevno už 4 roky a paní zubařka mi je stále nechce sundat. Uznávám, že zuby ještě nejsou optimálně srovnané, ale mám je dost žluté a obávám se, že pod nimi bude dost kazů=/ Také mi před tím, než mi dala tyto rovnátka vytrhla 2 zuby, které mi rostly z dásně. Byla jsem prý nejhorší případ =) myslíte si, že to bylo správně? Mám pocit, že mi mezi zuby zůstanou mezery, protože jsou mé zuby velmi drobné. Také mi přijde, že se mi ty zuby už vůbec nerovnají!) existovalo by něco, co by mi zuby srovnalo hned? + vybělení=) Prosím o uvedení celkové přibližné ceny, v případě, že by se jednalo o 6 předních horních zubů. Víc jich vidět není, protože jsou ty 2 extrahované.

Děkuji Vám za odpověď.

S pozdravem

Romana Makovičková
Odborníci v okolí
Klinika GHC Praha Premium member
  • 1686 odpovědí
  • 2 Likes
  • 1686 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
děkujeme za váš dotaz.
Bělení zubů je možné až po sejmutí rovnátek, po kontrole zubů a sanaci případných kazů.
V případě vašeho zájmu prosím kontaktujte recepci kliniky GHC tel.2222 11 206-8
S pozdravem a přáním hezkého dne
Dr.Andrea Král
Dental Office H33 Premium member
  • 64 odpovědí
  • 64 odpovědí
Dobrý den,

podle Vašeho popisu si nedokážu udělat jasnou představu. Pokud chcete jasné stanovisko, zastavte se prosím ke konzultaci, během které na základě přímého zhodnocení situace v ústech bude možné vyjádřit se k postavení zubů, k rovnátku a na základě toho odpovědět na Vaše otázky.

S pozdravem
MUDr. Ladislav Kocman
AMERICAN DENTAL
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Zuby hezčí než vlastní aneb začněte se zase smát

Poraďte se s odborníkem v oboru Zubní implantáty