Ureaplasma  

Ivana
Ivana Ivana
návštěvník
Pardubický kraj
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den,asi pře půl rokem jsem zjistila po tom,co jsem chtěla kompletní vyšetření,kůli manželovi,že mám ureoplasmu.Jak se dá zjistit,jak dlouho je v těle.Dvakrát jsem byla těhotná,na to se testy v těhotenství nezaměřují???Děkuji.

Díky!  (0)
   Odpovědět   
Odborníci v okolí
MUDr. Veronika Hrochová
MUDr. Veronika Hrochová MUDr. Veronika Hrochová
Basic member
Gynekologie a porodnictví
Praha
Počet příspěvků: 159

Dobrý den, délka infekce ureoplasmat v těle se přesně zjistit nedá. Testy v graviditě se rutinně neprovádějí, pouze při podezdření na ureoplasmatickou infekci nebo při nějakých komplikacích. S pozdravem MUDr. Hrochová

Díky!  (0)
   Reagovat   
Danielka
Danielka Danielka
návštěvník
Středočeský kraj
Počet příspěvků: 4
Poslat soukromou zprávu

Dobrý den, po vleklých močových infekcích byla manželovi zjištěna ureaplasma a mně poté také. Dostal antibiotika, ale nepomohla, já se zatím neléčila, protože jsem kojila. Manžela teď doktor neléčí a proto jsem se chtěla zeptat, jestli je pro mě nutné se léčit, když nemám žádné potíže. Tato nemoc se přenáší pouze pohlavním stykem nebo jsou i jiné možnosti? A nejdůležitější otázka je, zda to od nás mohou chytit naše děti? Moc děkuji a přeji hezký den.

Díky!  (0)
   Reagovat   
MUDr. Ilič Zdravko
MUDr. Ilič Zdravko MUDr. Ilič Zdravko
Basic member
Praha
Počet příspěvků: 973  ( 11)

Reakce na Danielka

Dobrý den,

pro dětí není ríziko a pravidlo je léčit oba pertnery,

S pozdravem,
MUDr Ilíč

Díky!  (0)
   Reagovat   
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Infekce v těhotenství