Ureaplasma

Ivana návštěvník

Ureaplasma

Ivana  |  Pardubický kraj
 |  Pardubický kraj
Dobrý den,asi pře půl rokem jsem zjistila po tom,co jsem chtěla kompletní vyšetření,kůli manželovi,že mám ureoplasmu.Jak se dá zjistit,jak dlouho je v těle.Dvakrát jsem byla těhotná,na to se testy v těhotenství nezaměřují???Děkuji.
Odborníci v okolí
  • 159 odpovědí
MUDr. Veronika Hrochová  |  Gynekologie a porodnictví, Praha
  • 159 odpovědí
 |  Gynekologie a porodnictví, Praha
Dobrý den, délka infekce ureoplasmat v těle se přesně zjistit nedá. Testy v graviditě se rutinně neprovádějí, pouze při podezdření na ureoplasmatickou infekci nebo při nějakých komplikacích. S pozdravem MUDr. Hrochová
Danielka návštěvník
  • 4 odpovědí
Danielka  |  Středočeský kraj
  • 4 odpovědí
 |  Středočeský kraj
Dobrý den, po vleklých močových infekcích byla manželovi zjištěna ureaplasma a mně poté také. Dostal antibiotika, ale nepomohla, já se zatím neléčila, protože jsem kojila. Manžela teď doktor neléčí a proto jsem se chtěla zeptat, jestli je pro mě nutné se léčit, když nemám žádné potíže. Tato nemoc se přenáší pouze pohlavním stykem nebo jsou i jiné možnosti? A nejdůležitější otázka je, zda to od nás mohou chytit naše děti? Moc děkuji a přeji hezký den.
Litujeme, ale tato diskuse byla pro návštěvníky uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Pokud jste lékař, přihlašte se.

Založte novou diskuzi k tématu Infekce v těhotenství