Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Tupá bolest levého varlete a třísla a podbřišku - Diagnostika a léčba zvětšení prostaty - Diskuze

Tupá bolest levého varlete a třísla a podbřišku

Tupá bolest levého varlete a třísla a podbřišku

Drago94  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobrý den, je mi 21 let. Před necelým měsícem jsem navštívil urologa s tím, že mě bolelo pravé varle a tříslo (bylo to spíše jen tupá bolest), takže mi pan urolog udělal ultrazvuk varlat + pohmat varlat a vše v pořádku, sdělil mi, že se jedná o nějaké prostatické stahy, které jsou v břiše. Teď mě trápí tupá bolest levého třísla, v podbřišku a levého varlete. Při pohmatu tam nic zvláštního není, ale je to takové nepříjemná tahavá bolest (ne moc intenzivní). Může to být nějak jen namožené? Uspokojuji se tím, že jsem byl před tím měsícem na ultrazvuku a nechal se vyšetřit, ale mám docela obavy, jestli to samo přejde.

Děkuji, za radu pane doktore.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Als Deutscher Bürger habe ich mich beim Herrn Dr.Stolz mit der REZUM Methode behandeln lassen! Rundherum war der Service erstklassig und ohne Bemängelungen. Super Standart und sehr weiter zu empfehlen. Danke an das ganze... Více 

Doktor ve Vašem okolí