Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Pálení ústí močové trubice - Laboratorní urologické vyšetření - Diskuze

Pálení ústí močové trubice

Pálení ústí močové trubice

PetrSmrz  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, už rok mám stále ten stejný problém: po masturbaci mě třeba 2 - 3 dny trochu pálí předkožka v oblasti kolem uzdičky a občas se stane, že mám trochu subjektivně bych řekl že i zduřelé a začervanalé ústí močové trubice, uvnitř v trubici mě však nic nepálí. Nejde o nějaké velké řezání jako lidé popisují při zánětu, nemožnost či bolest při močení nebo tak, spíš takové pálení jako když člověka trochu bolí v krku, nic hrozného, ale tím jak je to neustále dokola, tak je to otravné. Výtok nemám. Vyšetření: asi 4x moč na zánět, 2x venerologie vč. stěrů (na 5 sklíček, den předtím jsem se nesměl mýt, 6 hodin močit - takže myslím že dost detailní)

Přijde mi, jako kdyby ta močová trubice byla nějak zvenku trochu odřená, ale je divné, že je třeba 2 dny vše ok a potom pálení močové trubice začne znovu hned po masturbaci i když si dávám pozor, abych to ústí moč. trubice nějak nedráždil (rukou, předkožkou, oblečením) - tak nevím čím to může být, jestli třeba překrvením, nějakým drobným popraskáním té kůže okolo z důvodu erekce (jako že by měla málo elasticity, opravdu už nevím co to může být). Hlavně všichni doktoři říkají, že je všechno ok, nikdy nic nevyjde a i na pohled tam prý nic nevidí...

Kromě výše zmýněných problémů mě poslední rok trápí častější virózy - třeba 2x do měsíce mě trápí bolest kloubů a svalů i třeba jen po malé námaze a celkově pocit že na mě "něco leze" ale většinou bez teploty a hlavně po ránu častá bolest v krku (třeba každý 3. den) - výtěry z ORL opakovaně negativní, krev 2x testováno + předoperační - také negativní, boreliózna také negativní. Chápu, že jako urolog k tomu asi moc nepovíte, jenom jestli to třeba může souviset.

Budu rád za jakoukoli radu, už opravdu nevím co s tím, lékaři na mě hledí jako že jsem hypochondr a trochu se bojím toho, že přítelkyně má problémy s těmi opakovanými záněty právě kvůli mě, i když jsem podle všech testů a vyšetření úplně zdravý...
MUDr. Katarína Friedová  |  Basic member  |  Urologie  |  Praha
  • 10 odpovědí
Dobrý den,
vzhledem k bolestem v močové trubici a bolestem kloubů by bylo vhodné vyloučit chlamydiovou infekci - měl by se posílat výtěr uretry na PCR vyšetření. Doplnit tento výsledek s vyšetřením partnerky a podle toho pak léčit.
S pozdravem, Dr. Friedová

Související recenze a zkušenosti

Ennio 27.10.2016
Spokojený/á

Jsem velmi spokojen. Po vyšetření jsem dostal lék, krerý zabral. Při srovnání např. s australským přístupem k pacientovi, tak stejně vysoká profesionální úroveň a navíc přátelštější přístup.

Spokojený/á

Absolvoval jsem preventivní urologické vyšetření včetně vyšetření prostaty. Vše proběhlo bez dlouhého čekání a k naprosté spokojenosti. Děkuji panu primáři MUDr. Stolzovi a celému týmu za mimořádný přístup, skvělou komun... Více 

2 Likes  
Doktor ve Vašem okolí