Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
4 dny po operaci inkontinence nejde zadržet moč - Léčba močové inkontinence - Diskuze

4 dny po operaci inkontinence nejde zadržet moč

4 dny po operaci inkontinence nejde zadržet moč

Frenklin  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den,jsem 4dny po operaci s páskou a opravdu není se čeho bát-má operace probíhala v narkoze.A čekala jsem horší pooperační průběh.Již večer jsem chodila a bolesti třísel se dají po jednom dni zvládnout.
Měla jsem špatný porod a jsem tudíž mladá žena pro tento zákrok.
Jen mě trochu znejistilo,že ve snaze cvičně zadržet moč,když jsem na toaletě se nedaří a moč odchází stále,byť se snažím zatnout držák.
Můžete mi objasnit,proč tomu tak je?Není něco špatně?
Čekají mě ještě dvě kontroly,ale zaujala tato diskuze.
Děkuji Iv
prim. MUDr. Josef Stolz, MBA  |  Basic member  |  Urologie  |  Praha
  • 14 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den, souhlasím s Vámi že operace pro inkontinenci " páskou" je výkon, který je dobře tolerován s excelentním efektem. je několik typů pásek i způsobu jejích ukotvení. Některé typy pásek se adjustují teprve až je nemocná mobilizován z důvodu tvz. hyperkontinence což je stav kdy zůstává určitá porce moče v m. měchýři i přes snahu o vyprázdnění m. měchýře.( v určitém množství případu se tento stav při přeplnění m. měchýře projevuje spontánním odchodem moče- ischuria paradoxa!) Vzhledem k tomu, že nevím o jaký typ pásky se jedná, spíše doporučuji cílený dotaz na vašeho operatéra.
S pozdravem Josef Stolz,Uroklinikum

Související recenze a zkušenosti

Stepanke 17.12.2021
Spokojený/á

K paní doktorce už chodím mnoho let a jsem s ní moc spokojená. Vždy je moc příjemná a empatická. Trápila mě inkontinence a proto mi byl doporučen gynolaser. Je to bezbolestná metoda a velmi účinná . Každý rok preventivně... Více 

filom 21.12.2017
Spokojený/á

vynikající lékařka,byla jsem u ní už podruhé a velká spokojenost,vřele doporučuji všem,před tím mě cpali doktoři 2roky jen prášky,který vůbec nepomohli,jsem 3měs.po zákroku a tedy už mohu zhodnotit výsledek a jako za mla... Více 

1 Like   5 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí