Mazlavý výtok z penisu při vzrušení

Mazlavý výtok z penisu při vzrušení

dan  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobrý den. Potřebuji poradit. Je mi 25 let a kůli tomuto problému co vám napiši nemůžu s ženou vážný vztah. Ten problem je v tom, že když se vzruším, když na me slečna začne šahat apod. tak mi z penisu začne vytékat jakási mazlavá tekutina. Mam to tak už několik let. Při užití alkoholu je to v menšim množstvi a tak to je jediny zpusob kdy mam vetšinou sex. Jenže i po sexu, po ejakulaci dojde za dalších 10 minut, ale pak znovu ješte treba za dalších 20 minut atd opet k uvolnení teto mazlave tekutiny. Tzv. mam mokro v trenkach. Což je hrozné. Navíc poslední dobou po ejakulaci spermatu, dojdu se vymočit a pak zas dojde k tomu uniku, ikdyž treba už usínam a pak se ráno vzbudim a když si šahnu na penis, tak to dost zapáchá. Tak mi prosim vás poradte, co mam delat, abych pri vzrušení a po sexu nemel mokro v trenkach a co s tím zapachem pote? Děkuji Vám mnohokrát za radu.
MUDr. Martin Drábek  |  Basic member  |  Urologie  |  Brno
  • 28 odpovědí
  • 16 Likes
Dobrý den,
stav který popisujete je zcela fyziologický. Jde o sekrety z drobných žlázek kolem močové trubice. Jejich sekret má umožnit snadnější průnik penisu do pochvy. Proto je první porce této tekutiny při vzrušení a erekci. Stejně tak dochází po styku a ejakulaci k odchodu dalších sekretů močovou trubicí. Tento stav je normální, není třeba jej řešit. Jen je třeba s tím počítat. Po požití alkoholu je sekrece ze žláz menší, protože alkohol tlumí vzrušivost.

Přeji hezký den.

Martin Drábek
Pravda401  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den a může tento sekret obsahovat před ejakulaci spermie?
Freedom  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Přesně v tuto odpověď jsem doufal, také děkuji za vysvětlení.
Je zajímavé jak si příroda dokážete poradit.
Jakub  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Dobrý den co mám dělat když mi nevytéká sperma po masturbaci nějakou dobu?
Honza  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
A mohu s tím provozovat sex bez ochrany ?
Doktor ve Vašem okolí