Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Nedostatečná erekce - Léčba poruch erekce - Diskuze

Nedostatečná erekce

Nedostatečná erekce

Maca 2412  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den chtěl jsem se zeptat byl jsem u lekáře napsal mi nedostatečná tumescence penisu,mikce volná klidná volná.Prostatis chronica předepsané léky sildenafil actavis.Na otazky mi vůbec neodpověděl.CHtěl jsem se zeptat kde je přičina nemám dostatečnou erekciBěhem sexu mi změkne penis,ráno nemám erekci.Proto vás prosim o radu.Děkuji s pozdravem
MUDr. Vladimír Kubíček CSc.  |  Basic member  |  České Budějovice
  • 31 odpovědí
  • 11 Likes
Dobrý den,

bude třeba zjistit příčiny Vašich potíží. Porucha erekce může mít souvislost s problémy cévními, hormonálními i potížemi s prostatou.
Účinná léčba je možná na základě diagnostiky provedené při odborném vyšetření. Sildenafil (účinná látka Viagry) má dobu účinnosti asi 4 hodiny, příčiny poruchy neléčí.

S pozdravem MUDr. Vladimír Kubíček, CSc.
primář
Centrum andrologické péče

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Jsem s MUDr.p.Romanem Staňkem nadmíru spokojen.Dovede člověka vyslechnout,jaký má člověk problém,dovede mu poradit,doporučit léčbu a stejně tak i nastolit léčbu.Ode mně jako známkování ve škole:1+ s vyznamenáním.tom.opa.... Více 

Doktor ve Vašem okolí