Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Herpes virus, výrůstky v močovém měchýři a zánět - Léčba zánětů močových cest - Diskuze

Herpes virus, výrůstky v močovém měchýři a zánět

Herpes virus, výrůstky v močovém měchýři a zánět

Plautus  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobrý den, už více jak rok mám potíže s močovým měchýřem. Ošetřující urolog mi našel v močovém měchýři výrůstky, načež jsem prodělal v lednu zákrok při níž mi byl odebrán vzorek na histologii a zbytek vypálen. Rakovina se neprokázala a bylo mi řečeno, že to byl zánět. Od té doby jsem bral více jak půl roku různá antibiotika, neustále se mi vraceli záněty. Urolog mi při kontrole močového měchýře znovu objevil výrůstky (ve větší míře) a posílá mě znovu na zákrok, aniž by věděl, proč se tyto výrůstky znovu udělali. Nyní se u mé přítelkyně zjistilo, že má v celém těle herpes virus i na genitáliích. Svého lékaře jsem na toto upozornil s otázkou, jestli s tímto nemohou mít tyto výrůstky něco společného a jestli by mi mohl udělat na herpes testy. V celku si myslím, že mě odbyl, když mi řekl, že se uvidí až bude po zákroku (ten je až 18. ledna). Nebude tento zákrok zbytečný?

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí